Smělá výzva - aneb GLABy s Ondřejem Ševečkem

Troufnete si na samostatné řešení potíží a nasazení technologií podle scénářů z opravdového prostředí? Přijmete tuto výzvu a rozlousknete množství problémů, které se sice na školení probírají, ale umíte se s nimi skutečně porvat? Teorie není praxe. Dokažte, že to zvládnete tváří v tvář časovému tlaku a jen s minimálním návodem již 21. 12. 2015!

Smělá výzva - Ethical hacking: Windows infrastructure [GLAB1751] NEW!
Krekování lokálních a doménových uživatelských hesel, získání lokálního administrator přístupu na stanici, šíření útoku na další síťové počítače nebo např. vyhledání skrytého účtu útočníka v Active Directory. To vše obnáší GLAB1751. Zvládnete tuto výzvu?
Zjistit více »

Smělá výzva - Active Directory troubleshooting [GLAB171]
Jste si jistí, že bezproblémově zvládáte Active Directory domén a forestů, FSMO role, LDAP přístupy, objekty a jejich atributy, schéma a jeho rozšiřování, zabezpečení a vyhledávání, ověřování, klientské interakce, optimalizace DNS, replikace a řešení problémů s ní? Jak jste na tom s řešením kritických situací jako jsou lingering objekty, USN rollback, nebo rozpadem ověřování? A co třeba disaster recovery scénáře a vnitřní struktura NTDS.DIT databáze?
Zjistit více » 

Smělá výzva - IIS troubleshooting [GLAB168]
Ovládáte IIS web serveru na platformě Windows jako když bičem mrská? Jste profíci při zakládání webových serverů, virtuálních adresářů a spravovat aplikace a fondy aplikací je pro Vás hračkou? Co například funkce IIS web serveru nad jadernou komponentou HTTP.SYS nebo integrace provozu IIS s dalšími HTTP aplikacemi (SQL Reporting Services, RDP Gateway apod)? Zabezpečení přístupu k webovému obsahu pomocí uživatelských a servisních aplikačních účtů, HTTPS TLS/SSL a ověřování uživatelů za pomoci Kerberos a TLC certifikátů máte též v malíku?
Zjistit více »

Smělá výzva - Windows troubleshooting [GLAB20410]
Nasadit a správně nastavit Windows Server 2012 je v pohodě ale co správa Active Directory a správné nastavení parametrů sítí, IPv4 a IPv6 a správa síťové služby jako je DHCP nebo DNS? Zvládáte? Co například efektivní správa klientského prostředí za pomoci Group Policy? Jste přesvedčeni o tom, že rozumíte I virtualizačním technologiím jako je Hyper-V a jejich možnostem?

Nebo naopak si nejste 100% jisti že jste na “problémy” připraveni a hodil by se Vám GLAB, kde byste si mohli vše vyzkoušet?
Zjistit více »

Pak přijměte Smělou výzvu Ondřeje Ševečka a dokažte, že na to máte!

GOPAS_CZ---GLABy_Novinka_500x236_01.jpg
Aktualizováno: 03.05.2016
Publikováno: 03.08.2015