Security Day: Hack into your Environment!

Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment with CQURE Team: Real White hacking experience from the Team who has access to Source Code of Windows!
 
Security Day proběhne 18. září 2018. Tedy pouhý den po konferenci HackerFest 2018. Využít tak můžete příležitosti strávit hned celé 2 dny mezi těmi nejlepšími IT Security experty, etickými hackery a penetračními testery nejen z České a Slovenské republiky, ale i ze zahraničí.
Registrace

AGENDA

User and administrator identity is one of the most typical attack target. The module 2 covers different variants of such attacks and techniques used by Operating Systems to prevent them.
 
 MODULE 1
1. Performing the identity attacks
2. Performing the LSA Secrets dump and implementing prevention
3. Cached logons (credentials)
4. Data Protection API (DPAPI) for user's secrets protection
5. Credential Guard in details

 MODULE 2
1. Types of the attacks
2. Malicious software techniques
3. Ransomware techniques
4. Fileless threats
5. Supporting attacks detection with Machine Learning
 6. Application Whitelisting (AppLocker, Device Guard)
 7. Windows Defender Advanced Threat Protection
 8. Microsoft Azure ATP
 9. Windows Defender Exploit Guard
 10. Office 365 Advanced Threat Protection and Office 365 Threat Intelligence
11. Windows Information Protection and BitLocker
 12. Azure Information Protection (AIP)
13. Microsoft Cloud App Security

Masterclass_HECQ_Security_day_1-day-12-(1).png Paula Januszkiewicz je světově uznávaná bezpečnostní expertka. Ráda se věnuje penetračnímu testování a IT bezpečnostním auditům. Za celou svoji dosavadní kariéru pracovala již na stovkách bezpečnostních projektů, včetně těch pro vládní organizace. Paula patří mezi nejlepší speakery na těch nejznámějších konferencích jako je například Microsoft Ignite, z kterého si mezi dalšími 1 100 přednášejícími odnesla ocenění No 1 Speaker.

Mohlo by vás zajímat

HackerFest 2018
6. ročník konference HackerFest přivede do Prahy opět známé IT Security experty, etické hackery a penetrační testery. Kromě mnoha přednášek o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby se účastníci mohou těšit také na workshop se samotným patronem konference - Williamem Ischanoe! Zjistit více »

Certified Ethical Hacker v10
Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Zjistit více »

Tajemství hackování Android aplikací
Otestujte si bezpečnost svých aplikací dříve, než to za vás udělá někdo jiný s nekalými úmysly. Kurz Bezpečnost a hacking Android aplikací [GOC56] vám umožní do detailu pochopit a vyzkoušet si metody, pomocí kterých se provádí útoky na mobilní aplikace. Zjistit více »

480x250-2-(1).png
Aktualizováno: 11.06.2018
Publikováno: 25.05.2018