SLEVA 30% na certifikaci ITIL 4!

Absolvovat kurzy z oblasti řízení IT se u nás vyplácí! A u kurzů ITIL® to nyní platí dvojnásob! Pro všechny držitele certifikace ITIL 3 Foundation nabízíme slevu 30% z ceny certifikace ITIL 4 Foundation! Akce je platná do 31. 8. 2019, využijte proto této nabídky co nejdříve. Pro více informací nás kontaktujte na info@gopas.cz.

Zbrusu nový ITIL 4 vychází z ITIL® 2011 a reaguje na vývoj nejen v oblasti technologií (cloud technologies, ...), ale i v oblasti řízení IT (DevOps, Agile), čímž je vhodný pro všechny, kteří v IT pracují a nebo s ním spolupracují.

Postup objednání:

Při objednávce některého z kurzu ITIL4FT nebo ITIL4FPT je třeba do pole Poznámka napsat heslo 30%. Sken certifikace ITIL 3 Foundation s číslem objednávky zašlete na info@gopas.cz.

Podmínky akce:
Podmínkou je objednání a absolvování některého z kurzů
ITIL4FT nebo ITIL4FPT v Počítačové škole Gopas a to do 31.8.2019. Pro uznání slevy ve výši 30% je třeba při objednávce prokázat, že jste držitelem certifikace ITIL 3 Foundation prostřednictvím zaslání skenu certifikátu.

Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Výše uvedené ceny jsou finální. Pro uplatnění slevy je třeba zažádat již při objednávce, sleva není udělována automaticky.

Nabídka kurzů ITIL 4 s certifikační zkouškou

ITIL 4 Foundation + certifikační zkouška [ITIL4FT]
Dvoudenní kurz ITIL 4 Foundation + certifikační zkouška [ITIL4FT] poskytuje úvod do problematiky poskytování IT služeb v době digitální transformace prostřednictvím "Service Value System". V průběhu kurzu účastníci proniknou do principů zavádění efektivního poskytování IT služeb, do jednotlivých částí "Service Value System" a hlavně do způsobu vytváření "Service Value Chain" při tvorbě přidané hodnoty v rámci IT.

Cena kurzu po uplatnění slevy: 16 990 Kč (bez DPH)


Na konci kurzu budete:
• rozumět konceptu poskytování IT služeb
• rozumět přístupu k zavádění ITILu
• rozumět vybraným praktikám ITILu a způsobu jejich použití
• používat jednotnou terminologii
• schopni složit certifikační zkoušku
Zjistit více
 
ITIL 4 Foundation prakticky + certifikační zkouška [ITIL4FPT]
Třídenní kurz ITIL 4 Foundation prakticky + certifikační zkouška [ITIL4FPT] je oproti kurzu ITIL 4 Foundation [ITIL4F] rozšířen o praktická cvičení, pomocí kterých si účastníci vyzkouší několik příkladů "Service Value System" pro řešení typických situací, které mohou aplikovat v prostředí svých firem.

Cena kurzu po uplatnění slevy: 22 490 Kč (bez DPH)


Na konci kurzu budete:
• rozumět konceptu poskytování IT služeb
• rozumět přístupu k zavádění ITILu
• rozumět vybraným praktikám ITILu a způsobu jejich použití
• používat jednotnou terminologii
• schopni složit certifikační zkoušku
Zjistit více

Pocitacova-skola-gopas_ITIL4.png

"Accredited ITIL® trainings are provided by ict-123.com, s.r.o. and ITE-learning company accredited by PeopleCert Examination Institute." "ITIL® je registrovaná ochranná známka společnosti AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena."
Aktualizováno: 26.03.2019
Publikováno: 05.03.2019