Vyberte si z nabídky SAP Boot Campů ještě dnes!


Využijte SAP Boot Campů i vy a rozšiřte si obzory ve své profesi na autorizovaných kurzech SAP.

SAP Fiori Boot Camp [SAPXBC1]
SAP Fiori od společnosti SAP Vám umožní vytvořit uživatelsky přátelské prostředí koncovým uživatelům podnikového softwaru. SAP Fiori je kolekce aplikací, které podporují nejčastěji a nejvíce využívané funkce systému SAP. Umožňují ... Číst dále »
Zjistit více


SAP HANA Boot Camp [HABC1]
SAP Hana Boot Camp je specilání pětidenní školení typu boot camp pro začínající i zkušené SAP Hana administrátory, které je založeno na kurzech HA100 + HA200 + certifikace C_HANATEC_11 (SPS11 system). Číst dále »
Zjistit více


Extended Warehouse Management  I [TEWM10]
Školení TEWM10 Academy je první částí EWM Academy (druhá část je TEWM12). Během 10ti dnů získáte ucelený přehled SAP Extended Warehouse Management (EWM) business procesů a vlastních přizpůsobení systému. Po absolvování kurzu ... Číst dále »
Zjistit více


SAP Accounting powered by SAP HANA [AC110]
Dvoudenní kurz SAP Accounting powered by SAP HANA získáte ucelený přehled nad funkcionalitama účetnictví v rámci SAP S/4HANA Finance. Tento kurz je relevantní pro verzi SAP Simple Finance On-Premise Edition 1503. Číst dále »
Zjistit více


S/4HANA Analytics: Modeling Basics with Core Data Services (CDS Views) [S4H410]
V tomto třídenním kurzu se účastníci seznámí s Core Data Services (CDS) a porozumí konceptu Virtual Data Models a Analytic Queries. Číst dále »
Zjistit více


Kompletní nabídku kurzů SAP naleznete » ZDE «

SAP.jpg
Aktualizováno: 11.10.2016
Publikováno: 30.08.2016