Řízení IT dodavatelů

Naše nabídka kurzů Řízení IT se rozrostla o nový zajímavý kurz Řízení IT dodavatelů [RITDO]! Toto 2denní školení poskytuje ucelený pohled na celý proces řízení IT dodavatelů, rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. Kurz je vhodný pro všechny, kteří nějakým způsobem pracují s IT dodavateli. Především pak pro manažery odpovědné za oblast IT ve firmě, projektové či procesní manažery.

V rámci kurzu Řízení IT dodavatelů [RITDO] se podíváme na celý "životní cyklus" zakázky od počátečního impulsu "něco" koupit přes tvorbu zadání, výběrové řízení, uzavření smlouvy, plnění předmětu smlouvy až po uzavření a vyfakturování zakázky.

Většinu teoretických poznatků získaných v průběhu kurzu si vyzkoušíte na praktických příkladech a cvičeních. Kurz neřeší dodávky v režimu Zákona o veřejných zakázkách.
 

Naučíme vás:

Jak přistupovat k interním a externím dodavatelům
Jak připravit zadání pro výběrové řízení a plnění zakázky
Aspekty komunikace a vyjednávání s dodavateli
Aspekty ovlivňující přípravu a uzavření smlouvy
Jak dohlížet na plnění smlouvy a jak řešit problémy
Jak neustále zlepšovat a "vychovávat si" dodavatele
Jak uzavřít zakázku
Zjistit více

Mohlo by vás zajímat

IT Strategie

Tento 2denní kurz poskytuje ucelený pohled na celý proces přípravy IT strategie, rozpracovává jednotlivé kroky a ukazuje metody a nástroje k tomu potřebné. V případě, že není k dispozici obchodní strategie, na kterou by měla být IT strategie navázána, kurz ukáže, jak ji identifikovat. Na závěr kurzu se zaměříme i na přípravu realizace jednotlivých strategických iniciativ. Zjistit více »

Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

Skvělým ScrumMasterem se nestanete přes noc. Je to cesta. V rámci našeho zbrusu nového kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) [SCRUM_ACSM] stavíme na vašem agilním mindsetu a zkušenostech se Scrumem, které vám pomůžeme rozvinout a prohloubit tak, abyste byli schopni úspěšně formovat tzv. high-performing výkonné týmy. Zjistit více »

ManDay.IT 2019

13. března 2019 proběhne v Praze 2. ročník manažerské konference ManDay.IT. Přijďte načerpat cenné informace z oblasti COBITu (COBIT19), DevOps a ITILových procesů (ITIL4) i Vy! Více informací o konferenci naleznete na www.ManDay.IT. Zjistit více »

480x250.png
Aktualizováno: 04.01.2019
Publikováno: 26.09.2018