Registrace na ManDay.IT 2019 otevřeny!

13. března 2019 proběhne v Praze 2. ročník manažerské konference ManDay.IT. Přijďte načerpat cenné informace z oblasti COBITu (COBIT19), DevOps a ITILových procesů (ITIL4) i Vy! Více informací o konferenci naleznete na www.ManDay.IT.

Konference je určena:

CIO, vedoucím provozu IT, vedoucím velkých projektů a všem, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod. Jedná se především o IT manažery, IT procesní specialisty, projektové manažery a všechny, kteří se podle daných procesů řídí. Dále pak CISO, manažerům bezpečnosti informací a všem, co se o jednotlivá témata zajímají.

3

ŽHAVÁ
TÉMATA

1

DEN NABITÝ PŘEDNÁŠKAMI

 4

TOP
EXPERTI

 100+

ÚČASTNÍKŮ
KONFERENCE


Proč zažít ManDay.IT?

• Protože je důležité sledovat nejnovější trendy a novinky v IT, prostě být IN
• Protože konference je i o podnětech, inspiraci a nových pohledech na věc
• Protože vás čekají příklady z praxe
• Protože to bude zábava
Více o konferenci


Partneři konference

Exkluzivní mediální partner
     
 
Mediální partner
Edumenu          SystemOnline  PMF


Mohlo by vás zajímat

Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM)

Skvělým ScrumMasterem se nestanete přes noc. Je to cesta. V rámci našeho zbrusu nového kurzu Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) [SCRUM_ACSM] stavíme na vašem agilním mindsetu a zkušenostech se Scrumem, které vám pomůžeme rozvinout... Zjistit více »

DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z tohoto důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje... Zjistit více »
 

Víte, jak správně zvolit IT strategii?

V případě, že není k dispozici obchodní strategie, na kterou by měla být IT strategie navázaná, kurz ukáže, jak ji identifikovat. Náš nový kurz IT strategie [ITSTRA] poskytuje ucelený pohled na celý proces přípravy IT strategie, rozpracovává jednotlivé... Zjistit více »
Aktualizováno: 04.01.2019
Publikováno: 03.01.2019