Nestihli jste registraci na HackerFest 2018 Workshop?

Nestihli jste se včas registrovat na HackerFest 2018 Workshop? Máme pro vás alternativu v podobě exkluzivního workshopu se světově uznávanou bezpečnostní expertkou Paulou Januszkiewicz. Seminář MasterClass: Hack into your Environment se uskuteční 18. 9. 2018 v Praze. Absolvovat tak můžete konferenci HackerFest, která proběhne 17. 9. a hned druhý den pokračovat v Security tématech na workshopu s Paulou Januszkiewicz!

VIDEO | Podívejte se na videopozvánku na Security Day 2018, kterou pro vás připravila Paula Januszkiewicz.


Anotace

Everyone has heard about hackers – and what if instead of destroying your environment they will visit you to identify and show some risks and vulnerabilities? Live within your real system and not only explain every single step but also show how to protect your assets? 

Things hackers do in their darkened rooms are definitely interesting and worth knowing especially if after a couple of hours spent together you will know how you make less friendly hackers’ life significantly harder. Is it that easy to get into systems? Is Windows OS safe enough to use it in practice? Of course, administrators do not have to be taught how to be a hacker; it is often enough to show them one simple, but interesting tool or technique, to change the point of view on their own IT environment. 
 
Topics covered in this seminar will help you to step into hacker's shoes and evaluate your network from their perspective. Be careful – this workshop is designed for IT and Security professionals who want to take their skills and knowledge to the next level. Attend this course and get familiar with most important vulnerabilities in your environment, hacker techniques, and, what is most important, technologies which can be useful to protect yourself. This is a training with live hacking, demonstrations, concluding reasonable and smart explanations.
Registrace  

O lektorce

Masterclass_HECQ_Security_day_1-day-12-(1).png Paula Januszkiewicz je světově uznávaná bezpečnostní expertka. Ráda se věnuje penetračnímu testování a IT bezpečnostním auditům. Za celou svoji dosavadní kariéru pracovala již na stovkách bezpečnostních projektů, včetně těch pro vládní organizace. Paula patří mezi nejlepší speakery na těch nejznámějších konferencích jako je například Microsoft Ignite, z kterého si mezi dalšími 1 100 přednášejícími odnesla ocenění No 1 Speaker.

Mohlo by vás zajímat

Certified Ethical Hacker v10
Certified Ethical Hacker v10 [CEHv10] je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu firmy EC-Council. Studenti se v rámci kurzu seznámí se strategiemi, technikami a nástroji, které se běžně používají v aktuálním hackingu a při penetračním testování. Získejte ucelený přehled technik hackingu, jako jsou pokročilá enumerace a skenování sítí či systémů v celopodnikovém rozsahu, tvorba malwaru a trojských koňů, pokročilé síťové útoky eliminující omezení VLAN a jiné techniky. Zjistit více »

Windows Server 2016/2012 - Enterprise PKI Deployment
Kurz Windows Server 2012 - Enterprise PKI Deployment [GOC173] seznámí účastníky se všemi principy a technikami plánování, nasazení, správy a řešení potíží s PKI na platformě Windows. Zjistit více »
Aktualizováno: 30.07.2018
Publikováno: 27.07.2018