Projektový manažer jako leader

Agile, agile, agile, ... To je heslo dne. Opusťme staré byrokratické a zkostnatělé metody řízení projektů a pojďme řešit naše projekty agilně. Jenže jsme na to připraveni? Abychom mohli projekty řídit agilně, je třeba si uvědomit, že agilní týmy nemají manažera.
 
 
Agilní týmy mají totiž pouze někoho, kdo ukazuje směr. Kdo zajistí, že jdou všichni jedním směrem a že táhnou za jeden provaz? Role projektového manažera se postupně mění do role leadra týmu. Co to obnáší? Tak právě o tom budeme diskutovat nad šálkem kávy nebo čaje na odborné snídani Projektový manažer jako leader [OSNPROJ18] s Martinem Vitoušem.

Registrace

O odborných snídaních

Po úspěšné 1. sérii odborných snídaní s Martinem Vitoušem na téma Efektivní IT, jsme se v podobném duchu rozhodli pokračovat a zaměřit se na další velmi důležité téma - Leadership v IT.
 kolac-pocitacova-skola-gopas.pngLeadership v IT [OSNIT18] | 29. 3. 2018
- JIŽ PROBĚHLO -
kafe-pocitacova-skola-gopas.png Procesy a leadership [OSNPROC18] | 8. 6. 2018
- JIŽ PROBĚHLO -
odborna-snidane-pocitacova-skola-gopas-(1).png Projektový manažer jako leader [OSNPROJ18] | 21. 9. 2018
 Zjistit více »
caj-pocitacova-skola-gopas-(1).png Jsem leader? [OSNOSO18] | 14. 12. 2018
 Zjistit více »

O lektorovi

martin-vitous-pocitacova-skola-gopas-web-photo-r.pngMartin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení v roli odborného lektora a konzultanta.

Mohlo by vás zajímat

Kurzy osobního rozvoje
Pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a neustále se zdokonalovat máme připraveno hned několik zajímavých kurzů, které vás navedou správným směrem v cestě za úspěšným a spokojeným životem. V naší nabídce tak naleznete např. školení Time managementu, Kreativního řešení problémů, Mind mappingu nebo Prezentačních dovedností.
Zobrazit nabídku »

Fenomén DevOps
DevOps je fenomén, který hýbe IT světem. Začalo to před 10 lety, kdy byl Patrick Debois frustrovaný konflikty zájmů jednotlivých zainteresovaných stran projektu migrace velkého datového centra a začal přemýšlet, jak to dělat lépe. Od té doby DevOps urazil velký kus cesty a stal se synonymem pro flexibilní, rychlé, spolehlivé a levné IT, které ale zároveň plní požadavky businessu s nejvyšší možnou kvalitou. A to je to, co by všichni chtěli... Číst dále »

Získejte roční předplatné PRINCE2 Membership
Absolvovat kurz PRINCE2® 2018 Practitioner [PRINCE2PT] u nás se vyplatí! Kromě mnoha cenných informací, které v průběhu kurzu načerpáte, získáte mezinárodní zkoušku a nově i roční předplatné PRINCE2 Membership. Jako člen PRINCE2 Membership získáte přístup k online šablonám, nástrojům a dalším zdrojům, které vám do budoucna přijdou vhod.
Zjistit více »

0542_2018_GOPAS_CZ---Bannery_Snidane_s_Vitousem_480x250_01.png
Aktualizováno: 25.07.2018
Publikováno: 24.07.2018