Procesy ITILu na rozhraní IT/business

Většina firem řeší při řízení IT stejné problémy. Někde už je ale vyřešili, a proto není nutné objevovat Ameriku. Jak na každodenní provoz ukazuje doporučení schovávající se za zkratkou ITIL? ITIL obsahuje spoustu procesů (26), které by se daly v IT použít. Většina z nich se týká pouze IT. Nicméně některé z nich zajišťují efektivní spolupráci mezi IT a bussinesem.

A právě na tyto se podíváme na jedné z přednášek, které proběhnou na zbrusu nové manažerské konferenci ManDay.it 2018, která se uskuteční 19. 2. 2018 v pražském Microsoftu.
 
Přijďte načerpat cenné informace nejen z oblasti ITILových procesů, ale i z oblasti GDPR a DevOps a registrujte se na konferenci včas.
 
Konference ManDay.it 2018 je určená CIO, vedoucím provozu IT, vedoucím velkých projektů a všem, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod.

manday-it-2018-500.jpg

Mohlo by vás zajímat:

Odborné snídaně s Martinem Vitoušem
Ekonomice se daří. Zakázky přibývají, ale bohužel je nemá kdo realizovat. Chybí lidé. Tedy ti, kteří umí a chtějí pracovat. A když si potřebného odborníka najdeme či vychováme, nastává otázka jak si ho udržet. Právě o tom bude 2. série odborných snídaní s Martinem Vitoušem. 
Zjistit více »

Představujeme nové kurzy ITIL® 2011 Practitioner
Chcete více proniknout do problematiky procesního řízení a zaměřit se na IT procesy při poskytování IT služeb ITSM? Absolvujte kurz ITIL® 2011 Practitioner [ITILPR] a zlepšete se v poskytování IT služeb! Zjistit více »

Registrace na Power BI Day otevřena
Zveme vás na konferenci Power BI Day, která se bude konat 13. března 2018 v Praze! Kromě tipů a triků jak na efektivní tvorbu interaktivních firemních reportů, možnost vizualizací výsledků datových analýz, přípravu dat v Power Query, optimalizaci datového modelu a plánování PBI infrastruktury atd. se budeme věnovat i jazyku DAX! Zjistit více »

Partneři konference


Platinum partner
 
Exkluzivní mediální partner
     
 
Mediální partner
          

Staňte se partnery konference ManDay.it 2018 i vy!
Aktualizováno: 08.01.2018
Publikováno: 30.11.2017