Staňte se profíkem na bezpečnost v cloudu!

Cloud je bezpochyby fenomén dnešní doby. Není se čemu divit, cloudové technologie přivály do IT čerstvý vzduch a staly se jakýmsi milníkem obrovského pokroku IT, který v posledních letech zaznamenáváme jak v pracovním, tak i v osobním životě. A právě všudypřítomností cloudu vyvstává otázka jeho bezpečnosti.
 
Přijďte se se zabezpečením cloudu blíže seznámit na naše nová oficiální školení Microsoft 365, která vás připraví zvládnout certifikační zkoušky Microsoft a stát se tak profíkem na bezpečnost cloudu!

Microsoft 365 - zabezpečení [MOC MS-500]
Tento čtydenní kurz připravuje k certifikaci MS-500 a seznamuje studenty s bezpečnostními technologiemi určenými k zabezpečení onprem i mobilních stanic a serverů. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft 365 - Associate: Security Administrator.
Zjistit více

Microsoft 365 - správa bezpečnosti a zařízení Office 365 [MOC MS-101]
Tento čtyřdenní kurz připravuje k certifikaci MS-101 a seznamuje studenty s dalšími detaily správy Office 365. Na kurzu se zabýváme zabezpečením, řízením přístupu k datům a jejich souladem a zabezpečením koncových uživatelských zařízení přistupujících k Office 365. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft 365 - Expert: Enterprise Administrator.
Zjistit více

Microsoft Azure - zabezpečení [MOC AZ-500]
Pětidenní kurz Microsoft Azure - zabezpečení připravuje studenty k certifikaci AZ-500 a seznamuje je s bezpečnostními technologiemi určenými pro ochranu Azure cloudových i onprem systémů. Kurz je vhodný jako příprava k získání titulu Microsoft Azure - Associate: Azure Security Technologies.
Zjistit více

Cloud-security-azure_800.png
Aktualizováno: 09.07.2019
Publikováno: 19.06.2019