Posledních 30 volných míst na HackerFest 2016!

Do konference HackerFest 2016 zbývá 34 dní a pouhých 30 volných míst! Pokud se tak chcete dozvědět o žhavých novinkách a nejnebezpečnějších praktikách ze světa Hackingu a nahlédnout pod pokličku uznávaným etickým hackerům a pentesterům, máte nejvyšší příležitost se na konferenci registrovat! Více o konferenci »

4. ročník největší bezpečnostní konference v České republice se uskuteční 24. - 25. 10 a 26. 10. 2016 v multikině CineStar Praha - Černý Most.

Konference vám přinese 9 přednášek od 8 etických hackerů a pentesterů. Dozvědět se budete moci např. o třech chybách, které nahlásil Ondřej Ševeček do Microsoftu a dvě z nich byly zazáplatovány a nebo jak díky jedné opomíjené technice webhackingu lze ovládnout miliony webových stránek po celém světě.

Čekají na vás však také přednášky o AMD x86 SMU firmwaru, hackingu PHP enginu a vyboxování se z PHP sandboxu, certifikátech ve Windows prostředí či např. jak se správně zašít do operačního systému a prozkoumat hry, co s námi zkouší dnešní útočník a poodhalit jak moc mu usnadňuje práci dodavatel našeho operačního systému.

Po dni plném přednášek a praktických ukázek následuje workshop s Milanem Oulehlou na téma Android hackování, kde si takové typické Android hackování budete moci prakticky vyzkoušet.

Na workshopu bude probíráno např. Insecure File Storage, SQLite3 zranitelnosti, Získávání citilivých dat pomocí Reverse Engineeringu, Log Leakage, Útoky na síťovou komunikaci, Zachytávání a následná analýza síťového provozu a další.

Jako bonus workshopu budou představeny nejnovější techniky tvůrců mobilního malware, a to díky partnerovi workshopu firmě AVG Technologies CZ, s.r.o., která poskytla zajímavé vzorky infikovaných APK balíčků, jejichž analýza umožnila autorovi workshopu tyto techniky odhalit.

UPOZORNĚNÍ | 1. termín (25. 10. 2016) workshopu na Android hackování byl vyprodán! Registrujte se včas na 2. termín (26. 10. 2016)! Registrace »

Twitter Wall Tomáše Jechy | I letos budete mít příležitost soutěžit s naším hashtagem #HackerFestPraha a zůčastnit se slosování o zajímavé ceny.

Staňte se partnerem konference
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes!
Více o partnerství


PARTNER
cool_housing-(5).jpg    3_daquas-(6).jpg    ernst_young-(2).jpg
2_VSFS-(2).jpg

ODBORNÝ GARANT

cimib-(1).jpg

EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ict_security_averia-(1).jpg    ict_networks_news-(1).jpg

MEDIÁLNÍ PARTNER

chip-(2).jpg    2_edumenu-(1).jpg    IDG-(1).jpg
zive-(1).jpg
 
HF_2016---Banner_480x250_02-(2).jpg

*Program konference a workshopu se připravuje. Časový harmonogram uvedených přednášek se bude měnit. Změna programu vyhrazena.
Aktualizováno: 20.09.2016
Publikováno: 08.09.2016