Posledních 15 volných míst na HackerFest 2019!

Největší IT Security a Hacking událost tohoto roku se blíží ke svému kapacitnímu limitu! Aktuálně zbývá méně než 15 volných míst na konferenci HackerFest 2019! Využijte poslední šance potkat se s TOP IT Security speakery a svými podobně smýšlejícími kolegy z IT Security branže.

820x312_2-222-(1).png

Na konferenci vás čeká řada zajímavých přednášek od uznávaných bezpečnostních expertů a penetračních testerů, jakými jsou: William Ischanoe, Roman Kümmel, Michael Grafnetter, Martin Haller a další.

Speciálním hostem letošního HackerFestu bude Paula Januszkiewicz, mezinárodně uznávaná penetrační testerka oceněná řadou světových titulů, mezi než patří ocenění No 1 speaker at Microsoft Ignite a Security Architect in InDesign.

Na HackerFest si pro účastníky Paula připravila přednášku s názvem Fatal Signs: 10 Symptoms When You Think You've Been Hacked.

Neméně zajímavou přednáškou si připravil i penetrační tester Roman Kümmel. Ten na přednášce s názvem Jak degradovat bezpečnost Wordpressu pomocí pluginů popíše průběh jednoho pentestu, při kterém byla testována bezpečnost webové stránky postavené na nejrozšířenějším redakčním systému WordPress. Během přednášky uvidíte, jak použití nevhodného (dokonce placeného pluginu) dokáže zcela znehodnotit bezpečnost celé aplikace a jak je proto důležité si každý doplněk před jeho použitím důkladně prověřit.
 

Podívejte se, jak to vypadalo na loňském ročníku

 

Partneři konference

 Gold partner
Deloitte
Hlavní partner
 
F5     Kaspersky
 
Odborný partner
 
Commerzbank
 
Partner
DAQUASMicrosoftNethemba

Technický partner

 S4C


Exkluzivní mediální partner

 Averia ITSEC     Averia ICTNN
    
 
Mediální partner

CHIP     CW     živě


Mohlo by vás zajímat

Security Day 2019 s Paulou Januszkiewicz

Po mnoha dotazech od vás, zda se i letos bude konat Security Day, můžeme nyní oficiálně potvrdit, že bude! A i letos ho povede mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula januszkiewicz ze CQURE. Exkluzivní seminář proběhne 17. 9. 2019 v pražské pobočce společnosti Microsoft. Zjistit více »

EC-Council Certified Security Analyst

Školení ECSA je pokročilé hacking školení vhodné pro absolventy kurzu CEHv10. Na tomto školení se účastníci naučí analytickou stránku etického hackingu, kdy hlavní motivací je sestavení finální analýzy a reportingu ze všech násrojů a technik, které jsou představovány na kurzu CEHv10. Zjistit více »

Computer Hacking Forensic Investigator

Na kurzu CHFI máte jedinečnou příležitost získat potřebné znalosti a seznámit se s nejnovějšími technikami v oboru vyšetřování počítačových útoků a zajišťovaní evidence. Naučíte se shromažďovat potřebné důkazy pro stíhání útočníků a správné metody identifikace stop po útočnících v případě napadení firmy kybernetickým útokem, ať už se jedná o hromadný útok či ojedinělé napadení konkrétní oběti. Zjistit více »
Aktualizováno: 23.09.2019
Publikováno: 27.06.2019