Posledních 20 míst na HackerFest 2017

Zbývá posledních 20 volných míst na konferenci HackerFest 2017. Nenechte si ujít přednášky od předních českých i zahraničních bezpečnostních expertů a etických hackerů a registrujte se včas! Letošní jubilejní 5. ročník konference totiž bude stát za to!


Kromě nabitého line-upu se také můžete těšit na řadu soutěží, vědomostní kvíz, Ask the Expert stánek, výborné jídlo, památeční předměty a možnost vyfotit se jako "Hacker".

Přednášky

Chytni si svého hackera
Prevence je lepší než léčba a chytit hackera před útokem je vždycky jednodušší, než hledat v logu co u vás nadělal za paseku. Pojďme se podívat na implementaci honeypotu a sledování útočníků v reálném čase tak, abyste odhalili... Číst dále »

Příběh o webové stránce a interní síti
Může nevinná návštěva webové stránky ohrozit bezpečnost firmy? Jistě netřeba zmiňovat hrozby, které by z takové návštěvy plynuly, pokud by zaměstnanec použil starý nezazáplatovaný webový prohlížeč. Hrozí nám ale něco i ve chvíli... Číst dále »

MIB - Man in the Browser
Při klientských spearhead útocích jsou prohlížeč a jeho komponenty ideálním cílem hackerů, protože se typicky jedná o značně tiché útoky, které nezasahují celé sítě nebo systémy, ale postihují uživatele pouze individuálně. Následky takového... Číst dále »

Antivirus is Dead! Long live the antivirus!
In the proverbial cat-and-mouse game of cybersecurity neither the attacker not the defender can maintain their advantage for very long. But the bad guys don't exactly take this challenge - they rather respond with their own bypass ideas. Which is to... Číst dále »

Hacking Hyper-V serveru
Cílem přednášky Hacking Hyper-V serveru je ukázat sílu Hyper-V administrátora, který díky novému operačnímu systému získal vyšší oprávnění než Enterprise Administrator. Dále si ukážeme reálný útok na Live migraci virtuálního serveru a vykrádání dat z... Číst dále »

Kompletní program konference včetně všech informací a fotek z minulého ročníku naleznete na stránkách www.HackerFest.cz.
Registrace

Mohlo by vás zajímat
 
paula-januszkiewicz-pocitacova-skola-gopas.png
Bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz bude po roce opět v Praze a přinese v pořadí již 3. Security Day! Letošní The Masterclass: 360° Penetration Testing Seminar zahrnuje řadu zajímavých témat, mězi něž patří: bezpečnost operačních systémů, bezpečnost vnitřních systémů, Google hacking nebo např. právní stránky ochrany dat. Zjistit více »


Partneři konference

Generální partner
deloitte-pocitacova-skola-gopas-cz.jpg
Partner
Logo-DAQUAS-small.png     nethemba-s.jpg


Odborný garant
logo-small.png

Exkluzivní mediální partner
ictnn-logo-rgb-jpg-small.jpg     ict-security-small.png
 
Mediální partner
web-chip-logo-small.png     Edumenu-a.png     idg-small.png    zive-small.png


Nabídka partnerství
Staňte se partnery jubilejního 5. ročníku konference HackerFest!
Zjistit více
Aktualizováno: 29.08.2017
Publikováno: 27.07.2017