Poradenská společnost EY partnerem konference HackerFest2016

Společnost EY Česká republika (dříve Ernst & Young), česká pobočka mezinárodní poradenské firmy, se stala partnerem letošního ročníku konference HackerFest 2016, jež se uskuteční ve dnech 24. - 25. října 2016.


V IT poradenství se EY zaměřuje především na služby řízení rizik v oblasti informačních technologií a zvyšování výkonnosti IT v organizaci. Významnou součástí je široká nabídka služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti.

EY klientům pomáhá zejména s bezpečnostními a penetračními testy, bezpečnostní analytikou velkých objemů dat, ochranou osobních údajů a citlivých dat, řízením identit a přístupových oprávnění, nastavením systému řízení bezpečnosti informací a systému řízení kontinuity podnikání. V těchto oblastech zajišťuje také školení a tvorbu školicích materiálů.

EY bezpečnostní specialisté spolupracují na řadě projektů, kde je jejich úkolem identifikovat bezpečnostní hrozby a zranitelnosti, zhodnotit současný stav opatření zmírňujících IT rizika, identifikovat prostor pro zlepšení a navrhnout a implementovat bezpečnostní procesy a kontroly pro efektivnější zvládání rizik souvisejících s informační bezpečností.

Každoročně EY také provádí pravidelný mezinárodní průzkum informační bezpečnosti. Z průzkumu informační bezpečnosti z roku 2015 mimo jiné vyplývá, že stávající opatření na ochranu před kybernetickými útoky jsou v českých firmách stále nedostatečná a že je třeba aktivněji a účinněji využívat existující nástroje a dále je zdokonalovat. V letošním průzkumu, který vyjde na podzim tohoto roku se společnost EY zaměřila na fenomén digitalizace a na to, jak organizace budují svou důvěryhodnost ve stále digitalizovanějším světě směrem ke svým zákazníkům, dodavatelům, obchodním partnerům, investorům či orgánům dohledu.

V poradenství se dnes společnost EY řadí mezi špičku v České republice i celosvětově. Je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního a podnikového poradenství. Česká pobočka globální společnosti funguje již od roku 1991. Kanceláře EY čítající přes 900 zaměstnanců jsou v Praze, Brně i Ostravě a své poradenské služby poskytuje více než tisícovce českých i mezinárodních společností. EY pracuje pro 20 firem z české top 30 a pro všech 5 největších bank v zemi. Radí ale i start-upům nebo začínajícím podnikatelům.

Pro více informací o službách společnosti EY navštivte webové stránky ey.com/cz/itadvisory.

Pro více informací o Kybernetické bezpečnosti navštivte webové stránky www.ey.com/cybersecurity.

EY_partner_konference_HackerFest2016_Pocitacova_skola_Gopas.jpg


Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.
Více o partnerství
hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas_banner-R.png
Aktualizováno: 05.09.2016
Publikováno: 02.09.2016