Posledních 18 volných míst na TechEd-DevCon 2018!

Největší IT odborná konference TechEd-DevCon, která IT profesionálům zprostředkuje informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě, proběhne letos již pošestnácté. Konat se bude 14. - 17. 5. 2018 v pražském multikině Premiere Cinemas v Hostivaři.
 

4 sály, 76 přednášek, 45 speakerů

Letošní program bude kromě čistě vývojářských či IT pro slotů obsahovat například i přednášky specializované na IT bezpečnost a Hacking, nebo prezentace zaměřené na cloudové technologie, Microsoft Azure a GDPR. Příjemným zpestřením budou také přednášky zaměřené na IoT a .NET CORE.

Žhavé novinky z Microsoft Build

Protože týden před TechEd-DevConem proběhne v Seattlu největší vývojářská konference společnosti Microsoft - Build, budou žhavé novinky z této konference představeny i českým vývojářům.
 

Ask The Expert

Opomenuty nezůstanou ani Ask The Expert stánky, na kterých se se všemi speakery budete moci osobně setkat a zeptat se jich na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá či probrat to, co vás aktuálně trápí a s čím byste potřebovali pomoci.

Získejte vstup ZDARMA

I letos můžete získat vstup na TechEd-DevCon ZDARMA! Stačí si objednat na období od 1. 6. do 31. 10. 2018 libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas rovně absolvujete, a my vám vrátíme vstupné zpět!

Podmínka:
Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 8 490 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd-DevCon 2018, sleva je tedy nepřenosná.

Partneři konference

 
Platinum partner

Microsoft     DAQUAS
 
Generální partner

ATOM  KPCS

Odborný partner

EPAM     NOTINO


Hlavní partner

Red Hat

Partner

DIXONS


Technický partner
AVMEDIA     ha-vel
 
Geek partner

WUG
 
Exkluzivní mediální partner

ICTnetworknews     Averia

Mediální partner

COMPUTERWORLDfromIDG-s.png          Edumenu

GDPR.CZ
     tesena     ZIVE


Staňte se partnery konference

Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci největší IT odborné události v České republice? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi.
Více o partnerství

0525_2018_GOPAS_CZ---TechEd_2018_Banner_820x310_012.jpg

Mohlo by vás zajímat

Chystané akce pro rok 2018
Rok 2018 bude rokem plným konferencí a seminářů. Kromě již tradičních konferencí TechEd-DevCon a HackerFest nás čeká také 3. ročník JavaDays. Zjistit více »
 
Nové kurzy ASP.NET
První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Dalšími kurzy ASP.NET jsou... Číst dále »

Nové kurzy Microsoft SQL Serveru
Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou... Číst dále »

Data Protection Officer s certifikační zkouška
Od 25. 5. 2018 vejde v platnost nové evropské nařízení o ochraně osobních údajů neboli General Data Protection Regulation. Toto nařízení zakotvuje speciální funkci... Číst dále »
Aktualizováno: 23.04.2018
Publikováno: 28.02.2018