PREZI Workshop

Určitě jste se již setkali např. na youtube s řadou zajímavých animací a prezentací, které vás zaujaly svou neobyčejností a formou přechodů. Je velmi pravděpodobné, že se jednalo o prezentaci vytvořenou aplikací PREZI. Přijďte se seznámit s touto jedinečnou aplikací a poznejte všechny nástroje potřebné k tvorbě úchvatných prezentací.

Na našem školení tvorby interaktivních prezentací pomocí aplikace PREZI konečně zjistíte, pomocí jakých nástrojů jsou tvořeny ony úchvatné prezentace na youtube či na prezi.com, které Vás k aplikaci PREZI koneckonců v minulosti přivedly.

Osnova kurzu:
tvorba oblíbených objektů
správa CSS stylů
3D pozadí v prezentacích
diskuze nad vlastními příklady a prezentacemi
Zobrazit celou osnovu »

Nadcházející termíny
15. 02. 2018  GOPAS Praha
10. 04. 2018  GOPAS Brno
Zobrazit další termíny »
Více o kurzu
 
LP_foto-c.pngLukáš Přibyl, odborný lektor a konzultant
"Budeme se pohybovat na pomezí školení a praktického workshopu, vše si budeme vysvětlovat na příkladech. Školení je náročnější, proto velmi doporučuji mít již s nástrojem PREZI jistou praxi - alespoň 3 samostastně vytvořené prezentace."

 
VIDEO | Pokud s PREZI pracujete, možná jste si již všimli, že PREZI vydalo koncem dubna PREZI Next. Co tato nová služba přináší? A jak přepnout PREZI Next zpátky na PREZI Classic? Podívejte se na video EduTV!
 


Mohlo by vás zajímat
| PREZI - netradiční prezentace [PREZI1]
Kurz účastníka uvede do používání stále populárnější technologie moderních prezentací. Je určený všem, kteří se s touto platformou chtějí blíže seznámit. Na kurzu si představíme prostředí PREZI, možnosti této prezentační platformy, licencování, převod... Zjistit více »
Aktualizováno: 08.01.2018
Publikováno: 30.05.2017