Oracle - Hlavní partner konference JavaDays 2016

Společnost Oracle se stala Hlavním partnerem dvoudenní konference JavaDays 2016, která proběhne ve dnech 14. - 15. listopadu 2016. Oracle má více než 420 000 zákazníků a její kompletní a plně integrovaná nabídka cloudových aplikací, služeb pro platformy a propracovaných systémů je využívána ve více než 145 zemích.

Oracle Cloud
Jedná se o nejširší a nejlépe integrované veřejné cloudové řešení. Nabízí v dané třídě nejlepší služby softwaru jako služby (SaaS), platformy jako (PaaS) a infrastruktury jako služby (IaaS) a dokonce umožňuje umístit cloud společnosti Oracle přímo do vašeho vlastního datového centra.

Služba Oracle Cloud pomáhá organizacím podporovat inovaci a transformaci podniku díky zvyšování pružnosti, snižování nákladů a omezování složitosti prostředí IT.

Co je to cloud computing?
Jednoduchá definice: Jedná se o způsob práce s počítači založený na sdílení pružných prostředků poskytovaných uživatelům samoobslužným a měřeným způsobem na základě webových technologií. Pokud ale otázku "Co je to cloud computing?" položíte pěti různým lidem, dostanete nejspíš pět různých odpovědí. Proč? Protože to, na čem jim záleží, není to, co cloud computing předsatvuje, ale co jim umožňuje.

oracle-partner-javadays-2016-(1).png
Publikováno: 13.11.2016