Odborná snídaně na téma Osobní efektivita

Poslední ze seriálu odborných snídaní na téma Efektivita začíná 1. 12. 2017. Na závěr odborných snídaní pro tento rok se budeme věnovat efektivitě osobní. Protože každý chce být úspěšný. A abychom byli úspěšní, je proto potřeba něco udělat. Proto nečekejte na vhodnější příležitost a registrujte se na odbornou snídani s Martinem Vitoušem co nejdříve!
 
Většina z nás si někde našla nějaký článek, knihu, metodu anebo nástroj, které nás s tím pomohou. Ale s čím vlastně pomohou? Určitě pomohou s definováním, plánováním, prioritizováním, zpřehledněním, automatizací apod. Jenže k čemu je to dobré, když to pak neuděláme? Ono je to totiž hlavně o nás. O tom, jak „uřídíme“ sami sebe. Jak se soustředíme na to důležité a necháváme „plavat“ to nedůležité. 
 
Zkrátka a dobře to závisí na tom, že budeme efektivní. Pojďme se proto zamyslet nad šálkem dobré kávy či čaje nad tím, co to znamená být efektivní. Slovo efektivní vzniklo překladem dvou anglických slovíček, a to effective a efficient. Jenže každé znamená něco malinko jiného. Effective znamená dělat správné věci a efficient dělat je správně. A to je rozdíl. Nemá cenu totiž dělat špatné (nepotřebné) věci správně. A jak být efektivní v osobním životě?
Zjistit více

martin-vitous-gopas-2r.pngMartin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení, kde působí v roli odborného lektora a konzultanta.

Přidejte se k události na Facebooku a získávejte aktuální informace z poslední Odborné snídaně.


Mohlo by vás zajímat

Publikováno: 10.10.2017