Nuda v kanclu, zábava v síti

Už vás nebaví práce doménového admina? To by vás měl zaměstnavatel nějak rozveselit, protože to jinak pěkně odnese. Ondřej Ševeček si pro účastníky letošní konference HackerFest připravil zábavnou a zároveň poučnou přednášku o tom, co vše může zlý domain admin nebo hacker s jeho přístupem provést.
 
Na přednášce Nuda v kanclu, zábava v síti ukáže Ondřej Ševeček, jak se přihlašovat bez hesel na účty sympatických kolegyň nebo prudících šéfů a to i do Office 365 a jak těsně před vyhazovem nainstalovat nějaké pěkné překvapení, které alespoň zahřeje u srdce, když už vás nikdo nedokáže ocenit.

Přednášet bude:

ondrej-sevecek-r.png
Ondřej Ševeček, odborný konzultant a lektor
Ondřej Ševeček je srdcem programátor, duší lektor a povoláním konzultant. Tedy chaotik se zaměřením na správu a návrh bezpečnosti a identity management na platformě Active Directory. Ondřej se zabývá vším od uživatelských účtů, skriptování VBS a PowerShell, MIIS a FIM, přes návrh a implementaci PKI, RMS, ADFS i přihlašování čipovými kartami až po TMG/UAG a CISCO ASA firewally. V poslední době má za sebou 4 větší bezpečnostní analýzy a jistě vám o nich rád poví více.

Partneři konference

Gold partner
Deloitte
 
Hlavní partner
PALO ALTO NETWORKS
 
Partner
ACTIVE24   DAQUAS     Microsoft

NETHEMBA
 
Exkluzivní mediální partner
 
AVERIA LTD. - ICT SECURITY     AVERIA LTD. - ICT NETWORK

 
Mediální partner
 
CHIP     COMPUTERWORLD     
 
BusinessIT      zive.cz

Mohlo by vás zajímat

Security Day: Hack into your Environment!
Nenechte si ani letos ujít oblíbený Security Day se světově uznávanou penetrační testerkou Paulou Januszkiewicz. V pořadí již 4. Security Day s Paulou nese název Hack into your Environment a proběhne 18. září 2018 v budově pražské pobočky Microsoft. Zjistit více »

480x250-3.png
Aktualizováno: 20.09.2018
Publikováno: 21.06.2018