Novinky v Java SE 9


Největší novinkou Java SE 9 je bezesporu modularizace JRE, z které benefituje jak samotné běhové prostředí, tak i programátoři knihoven.Na kurzu Java SE 9: Exploiting Modularity and Other New Features [D99947] se budete moci seznámit nejen s JRE, ale také s JShell, pomocnými metodami pro práci s kolekcemi a poli, vylepšeným Stream API, nebo třeba s detailnější možností nastavení anotace @Deprecated.
 
Tento 2denní kurz je vhodný především pro Java programátory, kteří používají starší verzi Javy (5-8) a chtějí se obeznámit s novinkami Java SE 9, například psát modularizované knihovny.
Zjistit více

Osnova kurzu

Design applications to take advantage of the module system and its more realiable configuration, improved security and performance, and more easily scalable applications
Migrate existing applications to a modular application in a step-by-step manner, choosing which part of the application to migrate first
• Deal with common problems encountered in migrating an application, including, cyclic dependencies and split packages
Use services to make modularized applications more robust and easily extensible
Create multi-release JAR files that can be run on different Java releases
Use convenience methods to reduce code that seems verbose, inefficient or boilerplate, and increase readibility
Use JShell to quickly run small code experiments and test new APIs

gopas-oracle-training.png

Formáty školení Oracle

Velmi oblíbenou formou školení jsou nahrávané kurzy On Demand zahrnující 90 dnů samostudia kdykoliv a kdekoliv s TOP lektorem. Dalšími možnými formáty studia jsou kurzy probíhající přímo v našich učebnách, dále formát Live Virtual Class (školení on-line) či Self-Study (samostudium ve formě CD, nebo download). Podrobnější informace k těmto možnostem studia najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

JavaDays 2018
Zveme vás na největší Javovskou konferenci v dějinách ČR, JavaDays, která je určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související IT technologie zajímají. Zjistit více »

Nejoblíbenější kurzy Java
Představujeme nejoblíbenější kurzy programovacího jazyka Java z naší nabídky. Kurzy jsou určeny jak pro programátory, tak i pro zkušené vývojáře Java EE a Spring Frameworku. Zjistit více »
Aktualizováno: 23.03.2018
Publikováno: 21.03.2018