Nové podmínky certifikací Microsoft


POZOR! S účinností od 1. 5. 2017 přichází Microsoft s novými podmínkami pro přesun či zrušení zkoušek. Nově bude možné zkoušku zrušit a přesunout zdarma 6 pracovních dnů předem!


V případě přesunu přes testovací centrum je tak nutné, abyste nám požadavek o přesunu zaslali 7 pracovních dnů před termínem Vaší certifikace. Jinak nebude možné Váš požadavek včas zpracovat.
 
V případě přesunu přes vlastní účet na microsoft.com/learning je nutno se přesunout nejpozěji 6 pracovních dnů předem v  souladu s časovým začátkem zkoušky, v opačném případě bude registrační systém vyžadovat taxu za přesun.
 
Zašlete-li testovacímu centru požadavek k přesunu či zrušení zkoušky v kratší lhůtě, než 7 dnů, bude Vám napočítána taxa 12,5% z prodejní ceny + DPH, tj. 337 Kč bez DPH = 408 Kč s DPH.

Příklad:
Účastník má zkoušku naplánovanou na 22. 5. od 10:00 a rád by ji přesunul/zrušil.
Požadavek je nutno zaslat 7 pracovních dnů předem.
Tuto skutečnost nám tedy musí oznámit nejpozději 11. 5. v rámci otevírací doby cenra, tj. od 9:00 do 17:00.
V případě přesunu přes vlastní účet si pak účastník může zkoušku přesunout ještě 12. 5. do 9:59, tuto skutečnost nám však musí neprodleně oznámit.
 
Jak se na certifikační zkoušku přihlásit?
Vyplněním objednávky nebo kontaktováním našeho klientského servisu na adrese info@gopas.cz. Pro zkoušku je nutné mít účet na microsoft.com/learning a www.pearsonvue.com/microsoft.

Nová mapa Microsoft certifikací

MCP-u.png
Aktualizováno: 24.04.2017
Publikováno: 18.04.2017