Nové kurzy Microsoft SQL Serveru

Přesto, že Microsoft SQL Server je relační databázový server, umožňuje nám ukládat a zpracovávat i data v oblíbených nerelačních formátech, kterými jsou: XML a JSON dokumenty, geografická data, hiearchie, celé soubory uložené v databázi nebo nově i data v podobě složitých grafů.


Na našem novém kurzu Nerelační datové typy v Microsoft SQL Serveru [GOC628] určeným všem databázovým vývojářům se dozvíte, ve kterých případech je výhodnější využít nerelační datové typy a u každého datového typu se seznámíte s jeho vhodným využitím, naučíte se tato data ukládat a efektivně dotazovat a to vše si navíc vyzkoušíte na praktických úkolech.

Ostatní nové kurzy Microsoft SQL Server 2016


sql-server-icon.pngAnalýza dat nástrojem a službou Power BI [MOC 20778]
Účastníci tohoto kurzu se seznámí s nástrojem Power BI Desktop a službou Power BI a naučí se je používat pro analýzu a bizualizaci dat, včetně pokročilých možností sdílení reportů v rámci organizace a možností využití Power BI při vývoji vlastní aplikace. 
Zjistit více

sql-server-icon.pngNovinky v Microsoft SQL Serveru 2016/2017 pro vývojáře a administrátory [GOC627]
Kurz je určen pro databázové vývojáře a administrátory, kteří se chtějí naučit efektivně využívat nové funkce, které přináší SQL Server 2016 a nově i SQL Server 2017. V rámci kurzu se seznámíte se všemi důležitými novinkami, které přináší tyto nové verze SQL Serveru.
Zjistit více

sql-server-icon.pngÚvod do Data Science a strojového učení v Microsoft SQL Serveru a Microsoft Azure [GOC670]
Data Science je nový trend ve zpracování dat, který vznikl jako reakce na rostoucí množství dat, které máme k dispozici a doposud jsme je aktivně nevyužívali, přesto, že tato data mohou ukrývat velice cenné informace, které je však nutné získat vhodnou analýzou.
Zjistit více

sql-server-icon.pngMicrosoft SQL Server 2016 - kompletní administrace [MOC 20764/20765]
Tento kurz je kombinací 2 MOC kurů a poskytuje účastníkům jedinečný kompletní přehled administrace celého SQL Serveru a procesem instalace a upgradu Microsoft SQL Serveru 2016.
Zjistit více

DOPORUČUJEME | Kniha SQL Server 2017 Administrator's Guide právě v prodeji! Koupit »

uvod-do-data-science.png
Aktualizováno: 01.03.2018
Publikováno: 12.01.2018