Nové kurzy HP v Počítačové škole Gopas!


Připravili jsme nové kurzy pro všechny obchodní zástupce a IT techniky společnosti HP. Vyberte si z pestré nabídky kurzů HP, které vám pomohou ve vaší kariéře a posunou vaše znalosti ještě výše!


Jako dlouholetý Learning partner a akreditované školicí středisko společnosti HP jsme pro obchodní zástupce (včetně partnerských) a IT techniky pracující ve společnosti HP připravili 9 nových kurzů v kategoriích HP Sales Certified a HP Technical Certified

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png Selling the HP Printing Portfolio, Rev. 15.41 [01057989]
Jednodenní kurz Selling The HP Printing Portfolio, Rev. 15.41 vám pomůže porozumět, jak technologie mění způsob našeho života a práci. Kurz se věnuje mobilitě, postupům, zajištění bezpečnosti a nejvyšší spolehlivosti s využitím ... Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png Selling the HP Business Personal Systems Portfolio, Rev. 15.41 [01057987]
Tento jednodenní kurz vám pomůže vysvětlit, jak technologie mění způsob našeho života a práci. Seznámí vás s pozicí rozsáhlého a vysoce odolného HP portfolia, jednoduchostí managementu a světovou úrovní zabezpečení. Tento kurz vám taktéž pomůže ... Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png Selling HP Supplies, Rev. 15.41 [01057866]
Půldenní kurz Selling HP Supplies, Rev. 15.41 poskytuje přehled vašich zákazníků pro dodávky a naznačuje způsoby, jak na ně efektivně cílit v prodejních aktivitách. Vysvětlí výhody používání originálních dílů HP a co HP dělá pro podporu při prodeji ... Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png The Value of the HP Printing System [00945422]
Tento jednodenní kurz prezentuje hodnotu tiskového systému tak, že se dívá na potřeby zákazníků v měnícím se IT prostředí a na to, jak se jejich systémy používají uvnitř organizace. Naučíte se o HP hardwaru, službách a řešeních, které vyřeší ... Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png EMEA HP Channel Managed Print Services Sales and Process Training, Rev. 15.41 [01057994]
Jednodenní kurz HP Inc Channel Managed Print Services je kurz, který připraví kvalifikované partnery na efektivní prodej PPU kontraktů a služeb s využitím nástrojů na kalkulaci kontraktu. Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png EMEA HP Partner Managed Print Services Sales and Process Training [01057993]
Tento jednodenní kurz poskytuje školení prodeje a procesu EMEA HP Partner Managed Print Services (HP pMPS). Naučíte se klíčové hodnoty služeb HP Partner Managed Print, s použitím core procesu efektivní práce, nové nástroje odhadu a příležitostí ... Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png Selling HP Document Solutions [01065163]
Jednodenní kurz Selling HP Document Solutions pokrývá problematiku Document Workflow a Security Solutions pro HP tiskárny, skenery a multifunkční zařízení. Číst dále »
Zjistit více

hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas.png HP Printing and Personal System ServiceOne, Rev. 14.41 [00936289]
HP Printing and Personal System ServiceOne je půldenní školení, které účastníkům poskytne základní přehled v oblasti služeb pro HP Inc. Číst dále »
Zjistit více


hp_logo_partner_pocitacova_skola_gopas-(1).png HP Document Solutions Technical Fundamentals 16.11 [01065165]
HP Document Solutions Technical Fundamentals je technická pre-sales certifikace, která zahrnuje problematiku optimalizace, managementu bezpečnosti a v souvislosti s dostupnými řešeními pro tiskárny, MFP a skenery. Číst dále »
Zjistit více

Aktualizováno: 02.09.2016
Publikováno: 11.07.2016