Nové kurzy ASP.NET

První z nové trojice kurzů ASP.NET je školení ASP.NET MVC Razor Pages [NETCORE2], které svým flexibilním uzpůsobením dokáže poskytnout maximum získaných dovedností bez ohledu na požadované vstupní znalosti. Dalšími kurzy ASP.NET jsou ASP.NET Core [NETCORE1] a ASP.NET Identity [NETCORE3], na kterých si přijdou na své všichni ti, kteří chtějí posunout své .NET znalosti o level výše.

 Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s-(1).png
ASP.NET
Core
[NETCORE1]
Více o kurzu
Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s-(1).png
ASP.NET MVC
a Razor Pages
[NETCORE2]
Více o kurzu
Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s-(1).png
ASP.NET
Identity
[NETCORE3]
Více o kurzu


Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png   ASP.NET Core [NETCORE1]
Tento 3denní kurz popisuje z velké části věci, které je nutné vědět vlastně ještě předtím, než lze začít doopravdy programovat. Jak tu aplikaci reálně rozběhnout mimo Visual Studio a jak principiálně vypadá a funguje. Dále popisuje architekturu ASP.NET Core... Číst dále »
Registrace

Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png   ASP.NET Identity [NETCORE3]
Témat ASP.NET Identity je natolik složité, že si zaslouží samostatný kurz. Především protože nejde ani tak o to říct, jak ho použít, ale zejména jak ho použít správně. Tento 3denní kurz předpokládá znalosti jazyka C# na úrovni kurzu GOC2125 a... Čístá dále »
Registrace

Microsoft-logo_rgb_c-WHITE-s.png   ASP.NET MVC a Razor Pages [NETCORE2]
Tento 3denní kurz je určen pro programátory, kteří znají MVC 5 nebo Web Forms. Je přizpůsobován tomu, co účastníci většinově znají. Pokud znají MVC 5, zaměřuje se spíše na novinky. Pokud znají jen web forms, jsou více vysvětlovány principy MVC jako... Číst dále »
Registrace

nove-kurzy-asp-net-2.png

attention.png  Mohlo by vás zajímat

ASP.NET na TechEd-DevCon 2018

Největší IT odbornou konferenci v ČR není již nutné nijak představovat. I letos čekají na účastníky konference přednášky zaměřené na ASP.NET a současné i budoucí trendy nejen v oblasti produktů Microsoft. Počet míst je omezen, registrujte se včas! Registrace »

Jazyk C# - programování II

Kurz Jazyk C# - programování II [GOC2125] je určen pro všechny programátory, kteří mají zkušenost s programováním v jazyce C# a chtějí získat další praktické znalosti a dovednosti. Na kurzu se naučíte používat moderní rozšíření jazyka C#, generické datové... Číst dále »

Entity Framework Core

Tento 2denní kurz je určen pro vývjáře a architekty na platformě .NET. Školení Entity Framework Core [NETCORE_EF] poskytuje studentům znalosti a dovednosti potřebné pro vývoj datově orientovaných aplikací s použitím nejnovější technologie Entity... Číst dále »
Aktualizováno: 14.03.2018
Publikováno: 06.02.2018