Nepromeškejte registrace na HackerFest 2018

Letošní již 6. ročník bezpečnostní konference HackerFest přivede do Prahy opět známé IT Security experty, etické hackery a penetrační testery. Kromě přednášek o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby se účastníci mohou těšit také na velice zajímavý workshop! www.HackerFest.cz

Konference HackerFest bývá každým rokem předčasně vyprodána, proto pokud chcete zažít největší IT Security a Hacking událost v České republice, registrujte se včas na www.HackerFest.cz.
Registrace

KDY: 17. září 2018
KDE: Multikino Cinestar Praha - Černý Most
Cena konference: 4 490 Kč (bez DPH)

VIDEO: Podívejte se na krátký videoprůlet HackerFestu 2016

 

Mohlo by vás zajímat

Certified Ethical Hacker v10
Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Zjistit více »

Tajemství hackování Android aplikací
Otestujte si bezpečnost svých aplikací dříve, než to za vás udělá někdo jiný s nekalými úmysly. Kurz Bezpečnost a hacking Android aplikací [GOC56] vám umožní do detailu pochopit a vyzkoušet si metody, pomocí kterých se provádí útoky na mobilní aplikace. Zjistit více »
 
NET Core Summit 2018
Ve spolupráci s Michalem Altairem Valáškem připravujeme NET Core Summit. Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows. Zjistit více »

who-is-hacker-a-hackerfest-aktualizace-2018.png
Aktualizováno: 08.06.2018
Publikováno: 25.05.2018