Kniha Nebojte se počítače právě v prodeji!

Řekli jste si, že konečně překonáte svůj ostych a proniknete do tajů počítače? Nebo jen potřebujete poradit s novým dotykáčem, který jste dostali místo svého tlačítkového telefonu? S tím a mnohým dalším vám pomůže nová kniha Nebojte se počítače od našeho lektora Miroslava Navarrů!
 
Před několika málo lety bychom mezi počítače zařadili stolní počítač a notebook. Dnes k nim nutně musíme přidat také tablety a chytré mobilní telefony, které v mnoha případech dokážou počítač nahradit.
 
Moderně pojatá kniha s názvem Nebojte se počítače je zacílena především na uživatele, kteří s počítači teprve začínají nebo chtějí ovládat více funkcí svého přístroje. Kniha je zaměřena na počítače s operačním systémem Windows a na mobily a tablety s operačním systémem Android.
 
Autor, zkušený lektor Miroslav Navarrů vás postupnými kroky naučí využívat prostředí internetu a komunikačních nástrojů (např. Skype, Facebook), upravovat i prezentovat fotografie, posílat velká data, pracovat s texty a tabulkami, nebo vytvořit vlastní kancelář na Google bez nutnosti vlastnit Microsoft Office.
Do obchodu  
 

Mohlo by vás zajímat:

Začínáme s počítačem [ZPP] »
Začínáme s notebookem [ZPN] »
Začínáme s Macem [APBAS100] »
Microsoft Word 2016/2013 - základní kurz [MSWD116] »
Microsoft Excel 2016/2013 - základní kurz [MSEX116] »
Publikováno: 06.12.2017