Microsoft Azure pro IT PRO systémové správce

Podívejte se na aktuální nabídku kurzů Microsoft Azure určených pro IT PRO systémové správce, ve které naleznete kurzy zabývající se jak integrací základních on-prem technologií a architekturou řešení, tak i správou SQL Server relačních databází či virtuálních počítačů (VM).

microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - integrace základních on-prem technologií  [MOC 10992]
Třídenní kurz Microsoft Azure - integrace základních on-prem technologií [MOC 10992] je připraven speciálně pro IT správce, kteří se chystají propojit svoji vnitřní on-prem infrastrukturu s prostředím Azure a budou řešit technologie jako přenos virtuálních počítačů a jejich VHD disků, VPN, datová úložiště apod.
Zjistit více


microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - správa virtuálních počítačů (VM) [GOC211]
"Windows Azure VMs", "public cloud", "hybrid cloud" - to jsou některé z termínů, které čím dál tím častěji zaznívají mezi odborníky na virtualizaci. Co to Windows Azure VMs jsou, jak se k nim dostat, jak se připravit, jak je nasadit a spravovat? To vše a ještě něco navíc se dozvíte v dvoudenním kurzu Microsoft Azure - správa virtuálních počítačů (VM) [GOC211] zaměřeném na tuto poměrně novou oblast virtualizace virtuálních mašin.
Zjistit více


microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - nasazení a správa pro IT správce [MOC 20533]
Pětidenní kurz Microsoft Azure - nasazení a správa pro IT správce [MOC 20533] je určený IT PRO správcům, kteří se chystají implementovat Microsoft Azure cloudové řešení pro hostování serverových služeb v podnikovém prostředí.
Zjistit více

microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - architektura řešení pro správce i vývojáře [MOC 20535]
Pětidenní pokročilý kurz Microsoft Azure - architektura řešení pro správce i vývojáře [MOC 20535] je vhodný pro všechny zkušené správce infrastruktury a vývojáře řešení na platformě Microsoft Azure. Předpokladem pro úspěšné absolvování tohoto kurzu je dobrá znalost a přehled o většině technologií a možností Azure služeb, stejně tak i dobrá zkušenost s jejich správou a vývojem.
Zjistit více

microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngEnterprise Mobility Suite [MOC 20398]
Pětidenní kurz Enterprise Mobility Suite [MOC 20398] je určený IT správcům této cloudové a hybridní technologie pro správu mobilních zařízení na platformě Microsoft.
Zjistit více

microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - správa SQL Server relačních databází [GOC212]
Microsoft Azure umožňuje hostovat vaše relační databáze buď jako PaaS službu Azure SQL Database nebo využít možnosti pronájmu licence na klasický Microsoft SQL Server, který si nainstalujete do virtuálního serveru hostovaného v rámci služby Azure Virtual Machine. Na kurzu Microsoft Azure - správa SQL Server relačních databází [GOC212] se seznámíte s oběma variantama z pohledu správce - budou porovnány rozdíly mezi oběma přístupy, migrace databáze do cloudu a z cloudu, pravidelná údržba, zabezpečení databáze a best-practices, které není dobré opomenut.
Zjistit více


microsoft-azure-kurzy-pocitacova-skola-gopas-(3).pngMicrosoft Azure - integrace ověřování on-premis AD/AAD a Azure RMS [MOC 10993]
Dvoudenní kurz Microsoft Azure - integrace ověřování on-premis AD/AAD a Azure RMS [MOC 10993] vás seznámí s možnostmi integrace on-premis Active Directory (AD DS) s cloudovou Azure Active Directory (AAD) se současným propojením AD RMS řízení přístupu a ochrany proti úniku informací (DLP) s Azure RMS.
Zjistit více

2018_124---Banner-Microsoft-Azure-(1).png
Aktualizováno: 26.03.2019
Publikováno: 27.09.2018