Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS

Jsou trezory na hesla opravdu tak bezpečné, jak se tváří? Co všechno se dá najít v paměti programů nebo operačním systému, i pokud jste pouze "obyčejnými" uživateli? To můžete zjistit již 29. ledna 2018 na brněnské konferenci G2B•TechEd a přednášce Kradení šifrovacích klíčů z paměti programů a OS od Ondřeje Ševečka! Registrujte se na www.g2bteched.cz.
 
Přednáška Ondřeje Ševečka však nebude jedinou IT Security/Hacking přednáškou na G2B•TechEd 2018. Z oblasti IT bezpečnosti vás čekají také např. přednášky Raspberry games či KasperskyLab analýza a ochrana.
 
Těšit se ale můžete také např. na SQL Performance Tuning, ASP.NET Core Razor Pages, Xamarin Forms a mnohé další.
Zjistit více  

2

TÉMATICKÉ
SÁLY

22

ODBORNÝCH
PŘEDNÁŠEK

 19

TOP IT
SPEAKERŮ

 150+

ÚČASTNÍKŮ
KONFERENCE

Konference proběhne v prostorách čtyřhvězdičkového hotelu Holiday Inn**** v centru Brna a jak je již u našich konferencí zvykem, i letos pro vás bude připravena řada soutěží, partnerských stánků a speciální sekce Ask the Expert, na které se budete moci zeptat některého z 19 speakerů na to, co vás ze světa IT nejvíce zajímá či trápí!

690x80-LM-2.jpg

PARTNEŘI KONFERENCE


Platinum partner
Microsoft    DAQUAS

Generální partner
Tieto

Partner
ATOM KPCS     Dixons Carphone    QNAP
Solitea     

Exkluzivní mediální partner
ICT Network News     ICT Security

Mediální partner
CHIP    cnews    
SystemOnLine          ZIVE

Geek partner
WUG


Mohlo by vás zajímat

Zákon o kybernetické bezpečnosti a GDPR
Přijďte se seznámit s chystající se legislativou a EU směrnicemi týkajícími se počítačové bezpečnosti a ochrany osobních údajů a dalších s ním souvisejících nařízení a předpisů. Náš dvoudenní kurz je určen jak vedoucím pracovníkům, tak i CISO, manažerům.. Zjistit více »

CISSP s Ondřejem Ševečkem

Představujeme zbrusu nový kurz Certified Information Systems Security Professional [CISSP] obohacující naší nabídku kurzů IT bezpečnosti a Hackingu. Deep-dive security školení poskytuje ucelený soubor informací o všech bezpečnostních konceptech... Zjistit více »

Po stopách kyberútočníků

Mezi nejčastější oběti kyberútočníků patří většinou předem vytipované firmy, kdy je útok veden s jasným cílem průmyslové špionáže, poškození konkurence či osobním vyřizováním účtu. A protože IT bezpečnost je dnes jedním z nejdiskutovanějších témat... Zjistit více »

Staňte se postrachem všech kyber padouchů!
Vysněné školení každého "IT bezpečáka či testera" a hrozba všech neetických hackerů. Tím vším je EC-Council Certified Security Analyst [ECSA]. Absolvujte i Vy kurz, jenž dělá z obyčejných pentesterů opravdové experty a registrujte se včas! Nejbližší... Zjistit více »
Aktualizováno: 08.01.2018
Publikováno: 07.12.2017