Konference TechEd-DevCon 2015 vyprodána!

Konference TechEd-DevCon 2015 je SOLD OUT!

TechEd-DevCon 2015 nabízí účastníkům nejen kvalitní odborné přednášky, ale i zábavu, zázemí a pohodlí – konkrétně celodenní občerstvení, volný vstup do fitness centra, partnerské stánky, nebo možnost vyzkoušet si moderní zařízení včetně 3D tiskárny.

V době konference proběhne také soutěž o tituly The Best Developer a The Best IT Pro. Více o soutěži naleznete zde.

Tweetujte #TechEdDevCon
Buďte aktivní a využijte náš Twitter wall. Zapojte se a komentujte probíraná témata a přednášky.

TechEd party
Všechny účastníky TechEdu zveme na tradiční TechEd party, která se bude konat ve středu 20. května 2015 v pozdních odpoledních hodinách po skončení přednášek. V neformální atmosféře se bude možné setkat s přednášejícími, zástupci Gopasu i partnerských firem.

Akce TechEd-DevCon 2015 vstup zdarma
V případě, že si na období od 1. 6. do 31. 10. 2015 objednají účastníci konference libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), a v tomto období kurz i absolvují, dostanou zpět vstupné na TechEd v plné výši (cena vstupného bude odečtena od výsledné ceny kurzu). Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd, sleva je tedy nepřenosná.

Partnery konference jsou společnosti Tieto Czech s.r.o.Gold partner, Kentico software s.r.o. – Generální partner, KPCS CZ s.r.o. a Živě.czHlavní partneři, vydavatelství Averia Ltd.Exkluzivní mediální partner, vydavatelství IDG Czech Republic, a. s., časopis IT Systems, ackee.cz a edumenu.czMediální partneři, dále pak Speed8, Shavlik, AV MEDIA, a.s., ha-vel internet s.r.o., WUG, Active24 s.r.o.Askon International s.r.o., edhouse.cz.

Více na: www.teched.cz


New_all_fin.jpg
 
Aktualizováno: 13.05.2015
Publikováno: 11.05.2015