Konference Power BI Day 2019 je VYPRODÁNA!

Do konference Power BI Day zbývají sice ještě více jak 2 týdny, ale už teď je 2. ročník této konference kompletně vyprodaný. Na všechny, kteří se stihli včas registrovat se těšíme 11. 4. 2019! A pro ty, kteří se registrovat nestihli, máme i přesto dobré zprávy. Rozšířit si své znalosti v oblasti Power BI můžete na našich nových kurzech!
 

Kurzy Power BI

power-bi-logo-black.pngAnalýza dat nástrojem a službou Power BI [MOC 20778]
Účastníci tohoto kurzu se seznámí s nástrojem Power BI Desktop a službou Power BI a naučí se je používat pro analýzu a vizualizaci dat, včetně pokročilých možností sdílení reportů v rámci organizace a možností využití Power BI při vývoji vlastní aplikaci. Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngMicrosoft Power BI Desktop [PBID]
Tento kurz je určen všem uživatelům, kteří potřebují rychle a zároveň efektivně tvořit interaktivní firemní reporty, ať už z důvodu nedostatečné stability excelovských doplňků nebo z důvodu nevyhovující verzce Excelu. Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngMicrosoft Power BI Desktop - pokročilé techniky [PBID2]
Máte pomalé Power BI reporty i na výkonnějším stroji? Nebo Vám někdy neproběhnout aktualizace, případně se Vám zobrazují záludné chybové hlášení? Chcete vědět, jak správně udělat datový model a jak ho správně zabezpečit? Přijďte na PBID2! Zjistit více »

power-bi-logo-black.pngJazyk DAX a tvorba datového modelu pro Power BI a SQL Server Analysis Services [GOC644]
V rámci tohoto školení se seznámíte s jazykem DAX v prostředí Power BI Desktop a SQL Server Analysis Services Tabular. Díky hlubší znalosti jazyka DAX se naučíte naplno využívat možností zpracování a dotazování dat v Power BI Desktop či SQL Server Analysis Services. Zjistit více »

Partneři konference

Partner
Microsoft
 
Komunitní partner
Joyful Craftsmen
 
Exkluzivní mediální partner
ICTnetworknews     ICTSECURITY
 
Mediální partner
CHIP   ComputerWorld   SystemOnLine   ZIVE

Aktualizováno: 08.04.2019
Publikováno: 25.03.2019