Konference Datová centra pro business 2018

Jako mediální partner bychom vás rádi pozvali na konferenci Datová centra pro business 2018, která proběhne 22. 11. 2018 v Praze. Přijďte se dozvědět více o aktuálních trendech v oblasti datových center, cloud computingu, možnosti outsourcingu a mnohém dalším. Registrujte se včas ZDE.

datova-centra.jpg

O konferenci

Konference Datová centra pro business 2018 se věnuje zásadním tématům z oblasti datových center. Nabízí přitom odpovědi na mnohé důležité a často řešené otázky: Jaké jsou aktuální trendy v oblasti datových center a jak je optimálně využít pro vlastní prospěch? Jak si zajistit odpovídající služby datových center? Podle jakých kritérií vybírat dodavatele služeb?

Jak volit vhodné součásti infrastruktury při budování či rozšiřování vlastního datového centra? Jak efektivně datové centrum spravovat? Jak co nejlépe eliminovat možná rizika?

banner-web-468-60.png

Hlavní témata:

Aktuální trendy v oblasti datových center
Infrastruktury datových center (výpočetní, storage, sítě, ale i podpůrné systémy - UPS, fyzické zabezpečení...)
Cloud computing v moderním datacentru
Integrovaná datová centra
Možnosti outsourcingu v oblasti datových center

KDY: 22. 11. 2018
KDE: Praha, Karlovo nám. 5, Palác Charitas, Kongresové centrum Vavruška

 
Mediální partner

Mohlo by vás zajímat

Úvod do jazyka SQL v prostředí MySQL
Třídenní začátečnický kurz Úvod do jazyka SQL v prostředí MySQL [GOC660] je určen všem, kteří si chtějí osvojit techniky pro práci s daty v prostředí databázového systému MySQL. Na kurzu získáte ucelený přehled o syntaxi jazyka SQL a osvojíte si praktické dovednosti s jeho použitím na reálných příkladech z praxe. Zjistit více »

Úvod do databází a jazyka SQL v prostředí Oracle
Na třídenním začátečnickém kurzu Úvod do databází a jazyka SQL v prostředí Oracle [OFUN] se naučíte základům práce s databázovým systémem Oracle. Stručně se probírají základy jazyka SQL a jazyka PL/SQL. Seznámíte se s architekturou systému Oracle a s příkazy pro vytváření, změny a správu databázových objektů. Zjistit více »

Firebird - Instalace, konfigurace a správa serveru
Nový dvoudenní kurz Firebird - Instalace, konfigurace a správa serveru [GOC654] je určen administrátorům a vývojářům, kteří chtějí efektivně nasadit a využívat databázový stroj Firebird. V rámci kurzu se naučíte databázový server Firebird nainstalovat v různých prostředích, seznámíte se s možnostmi jeho konfigurace a naučíte se jej spravovat, což zahrnuje zejména zálohování, zabezpečení a monitoring. Zjistit více »
Aktualizováno: 07.11.2018
Publikováno: 01.10.2018