Jsem leader? Téma poslední odborné snídaně v roce 2018

Pohledů na to, kdo je leader, existuje mnoho. V tomto případě hledat přesnou definici asi ani nemá smysl. Nicméně je možné si dát dohromady charakteristické znaky. A jsme opět u čtyř problémových oblastí podle Stephena R. Coveyho (autora knihy Sedmi návyků skutečně efektivních lidí). Jedná se o nízkou důvěru, nevyužívání talentu a potenciálu lidí, chybějící smysl práce a byrokratické nesladěné systémy a procesy.

To vše se řeší pomocí budování kultury důvěry, uvolňování talentu lidí, objasňování smyslu práce a odstraňování byrokratických bariér. Jak k tomu přistoupit? Tak právě o tom bude čtvrtá a v tomto roce poslední snídaně s názvem Jsem leader?

Kdy: 14. 12. 2018
Kde: Počítačová škola Gopas Praha
Registrace

O lektorovi

martin-vitous-pocitacova-skola-gopas-web-photo-r.png
Martin Vitouš, projektový manažer osobního, projektového a procesního řízení
Martin strávil většinu své profesní dráhy jako zaměstnanec nadnárodních společností a na různých pozicích (od technických až po manažerské) v různých zemích všech kontinentů. V Gopasu se s ním můžete setkat na školeních procesního, projektového a osobního řízení v roli odborného lektora a konzultanta.

osobni-banner.png

Mohlo by vás zajímat

Osobní rozvoj
Oblast kurzů Osobního rozvoje je určena všem, kteří na sobě chtějí pracovat a neusátle se zdokonalovat. Naleznete zde školení time managementu, kreativního řešení problémů a kurzy pro zlepšení motivace lidí nejen v pracovním týmu. Zobrazit kurzy »

Kurzy projektového řízení
Oblast Projektové řízení zahrnuje školení potřebná pro komplexní rozvoj klíčových technik a metod projektového řízení. Prohloubíme vaše znalosti a dovednosti projektového manažera zejména v oblasti řízení projektů, krizového řízení a změn. Zobrazit kurzy »

Kurzy procesního řízení
V této oblasti najdete kurzy, které vás seznámí se všemi sedmi oblastmi procesního řízení, vyzkoušíte si jejich modelování ve známém i neznámém prostředí a osvojíte si metody pro optimalizaci již známých procesů. Naučíte se řídit IT procesy ITSM pomocí metodiky ITIL nebo COBIT, naučíme vás efektivněji prodávat IT řešení, vytvořit si správnou strategii prodeje  dozvíte se, jak můžete využít elektronickou komunikaci pro zviditelnění své společnosti. Zobrazit kurzy »
Aktualizováno: 16.08.2018
Publikováno: 27.07.2018