Osobní licence JetBrains ZDARMA!


Od 1. 1. 2017 do 30. 4. 2017 mají všichni účastníci standardních otevřených kurzů konaných v našich pobočkách v Praze nebo v Brně u níže uvedených podoblastí Programování nárok na získání roční osobní licence některého z vybraných produktů společnosti JetBrains ZDARMA.

Využijte této exkluzivní akce Počítačové školy Gopas ve spolupráci s JetBrains k získání těch nejlepších nástrojů pro vývojáře. Nástroje z dílny JetBrains používají společnosti jako Siemens, Twitter, Ebay, Cisco, Tesla, Ubisoft, NASA a mnohé další. Zrychlete a zefektivněte svojí práci i vy!

jetbrains_logo_gopas_akce.png

POZOR! Akce "Osobní licence JetBrains ZDARMA!" se vztahuje pouze na nově registrované licence. Nově získaný licenční kód tak není možné uplatnit k obnovení Vaší stávající licence JetBrains.

Vybrané podoblasti Programování
ASP.NETReSharper
Jazyk C#ReSharper
Jazyk JavaIntelliJ IDEA
Jazyk JavaScriptIntelliJ IDEA
Jazyk PHPPhpStorm
Jazyk PythonPyCharm
Jazyk VB.NETReSharper
Mobilní aplikace - AndroidIntelliJ IDEA
Mobilní aplikace - iOSAppCode
Project managementYouTrack
Jazyk C/C++ReSharper C++
Jazyk ObjectiveCAppCode
Webové aplikaceWebStorm

Nárok na osobní licenci R# mají i účastníci ostatních kurzů programování, kde se používá Visual Studio.

Osobní licence jsou registrované na osobní jméno uživatele, je možné je používat pro komerční účely a instalovat na více počítačů, za předpokladu, že jedna licence není využívána na více počítačích současně. Více informací ohledně licenčních podmínek osobních licencí najdete ZDE.

jetbrains_exkluzivne_2017-O2.png
Aktualizováno: 02.05.2017
Publikováno: 15.12.2016