JetBrains - GOLD PARTNER JavaDays 2016

JetBrains - The Drive to Develop

Společnost JetBrains se stala GOLD partnerem dvoudenní konference JavaDays 2016, která proběhne ve dnech 14. - 15. listopadu 2016.

Společnost byla založena v roce 2000 jako malá firma o pěti zaměstnancích. Za 16 let činnosti se z JetBrains stal lídr na trhu profesionálních vývojářských nástrojů pro populární platformy jako například Java, JavaScript, Objective-C, .NET, C++, Ruby, PHP, Python, Android, iOS. V současnosti společnost zaměstnává přes 580 zaměstnanců po celém světě - k sídlu společnosti v Praze postupně přibylo dalších pět poboček, a to v Petrohradě, Mnichově, Bostonu, Moskvě a Novosibirsku.

Mezi nejznámější nástroje v portfoliu společnosti JetBrains patří například: IntelliJ IDEA, PhpStorm, ReSharper, PyCharm a software pro týmovou spolupráci (TeamCity, YouTrack). JetBrains se také aktivně věnuje vývoji programovacích jazyků (Kotlin) a jazykových workbenchů (MPS). 

V rámci své činnosti se společnost JetBrains snaží podporovat budoucí programátory již od útlého věku, a to prostřednictvím tzv. Studentského balíku licencí JetBrains. Ten již druhým rokem umožňuje zájemcům z řad studentů bezplatný přístup ke všem vývojovým prostředím a .NET nástrojům po celou dobu jejich studia.

Během konference JavaDays 2016 pro Vás bude mít tým pražské kanceláře JetBrains připraveny dárky a soutěže o předplatné na licence všech produktů. Těšit se můžete také na přednášku Václava Pecha z týmu MPS nazvanou "Domain Specific Languages with pleasure".

Více informací o společnosti JetBrains naleznete na www.jetbrains.com
Partner_JavaDays_2016_logo_JetBrains_3-(2).png
Staňte se partnerem konference
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference JavaDays 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes!
Více o partnerství

0334_2016_GOPAS_CZ---Java_Days_Bannery_646x220_02_R-(1).png
Aktualizováno: 16.09.2016
Publikováno: 13.09.2016