Je DevOps opravdu o technologiích?

DevOps je poslední dobou hodně skloňovaný výraz. Bohužel se v řadě případů "překládá" pouze jako automatizace a proto se hledají technologické nástroje, které to umožňují. Jenže tato automatizace má spoustu předpokladů, na které se zapomíná.

 
A právě proto bychom vás rádi pozvali na zbrusu novou manažerskou konferenci ManDay.it 2018, kterou budeme pořádat 19. 2. 2018 v prostorách pražského Microsoft. Na konferenci se budeme věnovat tomu, co DevOps doopravdy je, a jaké předpoklady je potřeba splnit.
 
Pouze u DevOps ale nezůstaneme. Na konferenci se podíváme také na GDPR a ITILové procesy. V jednom dnu tak budete mít možnost načerpat cenné informace, které by měli dnešní IT manažeři mít v malíku a které jsou považovány za klíčové.


manday-it-2018-500.jpg

Mohlo by vás zajímat:

Odborné snídaně s Martinem Vitoušem
Ekonomice se daří. Zakázky přibývají, ale bohužel je nemá kdo realizovat. Chybí lidé. Tedy ti, kteří umí a chtějí pracovat. A když si potřebného odborníka najdeme či vychováme, nastává otázka jak si ho udržet. Právě o tom bude 2. série odborných snídaní s Martinem Vitoušem. Zjistit více »

Mastering DevOps
Na novém kurzu Mastering DevOps [DEVOPSM] se dozvíte jak přistoupit k integraci, jaké podmínky je potřeba splnit a jaké prostředí je nutné vytvořit. Dále se seznámíte s požadavky, které na vás vedoucí budou klást a naučíte se na ně řádně připravit.
Zjistit více »

Zábavná angličtina i čeština pro správce a programátory
Na termíny jako jsou Firewall, Framework, Wireframe, Bug, Troubleshooting si zvykl už kdejaký pokročilý uživatel PC. Na našem nové kurzu vás šak veselou formou seznámíte s nejběžnějšími chybami ve výslovnosti a používání termínů i běžných slov a jejich (ne)správnými překlady do češtiny. Zjistit více »
Aktualizováno: 16.01.2018
Publikováno: 30.11.2017