Jazykové verze zkoušek PRINCE2®

Chystáte se v novém roce na některé z našich školení PRINCE2® a rádi byste přitom využili možnosti složit oficiální certifikační zkoušku? V tom případě pečlivě zvažte, zda budete chtít absolvovat certifikační zkoušku v českém či v anglickém jazyce.
 
 
Od 1. 1. 2018 bude totiž možné absolvovat PRINCE2® 2017 certifikační zkoušky pouze v anglickém jazyce. Naopak starší PRINCE2® zkoušky je možné skládat pouze v českém jazyce. Nezapomeňte proto při výběru kurzu tento fakt zohlednit.

 cr-vlajka-(1).png Zkoušky v češtině probíhají u kurzů:
PRINCE2® Foundation + certifikační zkouška [PRINCE2FT]
PRINCE2® Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2PT]
PRINCE2® Foundation + Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2FPT]
PRINCE2® Practitioner - recertifikační kurz se zkouškou [PRINCE2R]
PRINCE2® Agile Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2AT]

uk-vlajka.png  Zkoušky v angličtině probíhají u kurzů:
PRINCE2® 2017 Foundation + certifikační zkouška [PRINCE2F17T]
PRINCE2® 2017 Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2P017T]
PRINCE2® 2017 Foundation + Practitioner + certifikační zkouška [PRINCE2FP17T]

O metodice PRINCE2® 

PRINCE2® je srozumitelná, strukturovaná metodika projektového řízení rozsáhle používána vládou Velké Británie, Francie, Polska a dalších zemí. Je rovněž široce rozšířena a využívána v soukromém sektoru, nejen ve Velké Británii, ale i po celém světě.
 
Není tedy nikterak zvláštní, že jedním ze základních kvalifikačních předpokladů pro získání či upevnění pozice projektového manažera je získání mezinárodně platného akreditovaného certifikátu PRINCE2®. 
 
V dnešní době je certifikát podmínkou pro řízení projektů nejen u zakázek státní správy ale i v soukromém sektoru. Z hlediska HR je certifikace jedním z nejvíce vyhledávaných kvalifikačních atributů při obsazování pozic projektových manažerů a vedoucích týmů.

prince2-update-4.png

Mohlo by vás zajímat:

Leadership v IT
Ekonomice se daří. Zakázky přibývají, ale bohužel je nemá kdo realizovat. Chybí lidé. Tedy ti, kteří umí a chtějí pracovat. To vše tak nahrává headhunterům a agenturám, které se "lovem lebek" zabývají. V IT to platí dvojnásob. Zjistit více »

Manažerská konference ManDay.it
Nová manažerská konference ManDay.it 2018 přinese den nabitý informacemi z oblasti GDPR, DevOps a ITILu, které jsou v dnešní době považovány za klíčové a dnešní IT manažeři by je proto měli mít v malíku. Zjistit více »
Aktualizováno: 22.12.2017
Publikováno: 21.12.2017