HackerFest 2018 workshopy kompletně vyprodány!

2denní vstupné na konferenci HackerFest 2018 a workshop USB attacks over Raspberry Pi Zero W jsou vyprodána. Pokud si nechcete nechat ujít největší IT Security a Hacking událost v České republice, stále ještě máte možnost zakoupit 1denní vstupné na konferenci HackerFest 2018. POZOR! 1denních vstupenek zbývá už jen 20!

Těšit se můžete na aktuální přehled nebezpečných podob hackingu a tipy na ochranu vašich i firemních dat, známé IT Security experty a etické hackery.

 

Malá ochutnávka přednášek


Plug and Pray | William Ischanoe
USB sem, USB ta, USB všude kam se podívám, aneb proč je USB konektor peklo na zemi a jakým způsobem lze převzít kontrolu nad počítačem pouhým zasunutím zařízení do USB rozhraní. Na přednášce si ukážeme, jak nám prakticky jakýkoli USB konektor může nabídnout spoustu skryté radosti a jak snadno lze prostřelit počítač pouhým zasunutím konektoru. 
Zjistit více »

Nuda v kanclu, zábava v síti | Ondřej Ševeček
Nuda v kanclu, zábava v síti | Ondřej Ševeček
Už vás nebaví práce doménového admina? To by vás měl zaměstnavatel nějak rozveselit, protože to jinak pěkně odnese. Zábavná a poučná přednáška o tom, co může zlý domain admin, nebo hacker s jeho přístupem dokázat, proč je forest security boundary, jak se přihlačovat bez hesel na účty sympatických kolegyň nebo prudících šéfů a to i do Office 365 a jak těsně před vyhazovem nainstalovat nějaké pěkné překvapení, které alespoň zahřeje u srdce, když už vás nikdo nedokáže ocenit.
Zjistit více »

Nebezpečné vlastnosti Androidu | Roman Kümmel
Uživatelé Android zařízení žijí v přesvědčení, že nainstalované aplikace nejsou schopny odposlouchávat mikrofon, odesílat SMS a provádět další nebezpečné činnosti, pokud jim k tomu nejsou udělena patřičná oprávnění. Mohli jste už také slyšet o tom, že je Android nejděravější operační systém všech dob, a že zneužitím některé z jeho zranitelností toho Android aplikace nakonec schopné jsou. Možná už ale nevíte, že útočník pro použití dangerous funkcí bez přidělení odpovídajícího oprávnění žádné zranitelnosti zneužívat ani nemusí. 
Zjistit více »

Bezpečnost privátních klíčů | Michael Grafnetter | William Ischanoe
Privátní klíče a dpapi jsou alfou a omegou vaší dnešní bezpečnosti. A měli byste s privátními klíči zacházet obezřetně, abyste k nim, stejně jako odjakživa, měli přístup jen vy a váš hacker. To dá rozum. Pokud vás zajímá, jak to dělá právě skrytý odvěký společník a jak k nim prostupuje v době, kdy vám ze všech sil pomáhá s daty, přijďte se podívat. 
Zjistit více »

Útoky na Hyper-V Shielded VM aneb lámání UEFI, TPM a Code Integrity | Jan Marek
Každé bezpečnostní řešení je jen kombinací konkrétních technologií, opatření a procesů. Tedy i Shielded VM je pouze kombinací funkcionalit Windows OS a je tedy možné její ochranu prolomit. Na přednášce vám Jan Marek předvede, jak využít špatné konfigurace, ale také jak prolomit ochranu na úrovni UEFI, TPM čipu a následné Code Integrity v OS.
Zjistit více »

Kompletní seznam přednášek naleznete na www.HackerFest.cz

Partneři konference

Gold partner
Deloitte
 
Hlavní partner
PALO ALTO NETWORKS
 
Partner
ACTIVE24   DAQUAS     Microsoft

NETHEMBA
 
Exkluzivní mediální partner
 
AVERIA LTD. - ICT SECURITY     AVERIA LTD. - ICT NETWORK

 
Mediální partner
 
CHIP     COMPUTERWORLD     
 
BusinessIT      zive.cz

Mohlo by vás zajímat

Security Day s Palou Januszkiewicz
Uběhl tomu už rok, kdy se u nás mohli IT Security odborníci setkat se světově uznávanou bezpečnostní expertkou Paulou Januszkiewicz, a navštívit její workshop zabývající se bezpečnostní Windows systémů. Jelikož workshop to byl vydařený, domluvili jsme se s Paulou i letos a připravili pro vás Security Day s názvem Hack into your Environment
Zjistit více »

690x80.png

Certified Ethical Hacker v10
Společnost EC-Council stojící za jedním z nejoblíbenějších a zároveň mezinárodně nejuznávanějším kurzem etického hackingu, Certified Ethical Hacker, představila jeho novou verzi s označením v10. Etičtí hackeři, pentesteři a IT Security odborníci budou moci CEHv10 absolvovat pod vedením bezpečnostního experta a certifikovaného lektora, Williama Ischanoe.
Zjistit více »

who-is-hacker-a-hackerfest-aktualizace-2018-2.png
Aktualizováno: 20.09.2018
Publikováno: 18.07.2018