HackerFest 2016 kompletně VYPRODÁN!

Již čtvrtý ročník bezpečnostní konference o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby, doprovázen praktickým workshopem na téma Typické Android Hackování je VYPRODÁNTěšíme se na Vás 24. 10. 2016 v multikině CineStar Praha - Černý Most!


Workshop se bude zabývat úvodem do problematiky hackingu a penetračního testování na platformě Android. Cílem je představit typické chyby aplikačních programátorů a následné ukázat, jak jsou tyto chyby zneužívány útočníky (String Digging, Content Provider Leakage, Insecure File Storage...).

BONUS | Na Workshopu budou představeny nejnovější techniky tvůrců mobilního malware, a to díky partnerovi workshopu, firmě AVG Technologies CZ, s. r. o., která poskytla zajímavé vzorky infikovaných APK balíčků, jejichž analýza umožnila autorovi workshopu tyto techniky odhalit.

paula_januszkiewicz_system_forensic_and_incident_handling_seminar_pocitacova_skola_gopas_2016.pngMohlo by vás zajímat
Zbývá již jen pár volných míst na exkluzivní, jednodenní seminář System Forensics and Incident Handling [SECDAY2] pod vedením mezinárodně uznávané bezpečnostní expertky Pauly Januszkiewicz! Registrujte se včas!


Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes!
Více o partnerství


PARTNER
cool_housing-(5).jpg    3_daquas-(6).jpg    ernst_young-(2).jpg
2_VSFS-(2).jpg

ODBORNÝ GARANT

cimib-(1).jpg

PARTNER WORKSHOPU

AVG-Partner_workshopu_HackerFest_Pocitacova_skola_Gopas.png


EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
ict_security_averia-(1).jpg    ict_networks_news-(1).jpg

MEDIÁLNÍ PARTNER

chip-(2).jpg    2_edumenu-(1).jpg    IDG-(1).jpg
zive-(1).jpg
Publikováno: 22.09.2016