Gopas partnerem Summitu Týdne podnikání 2015

Počítačová škola Gopas se stala partnerem Summitu Týdne podnikání: From Survivors to Winners 2015, který se uskuteční 19. 11. 2015 v Kongresovém centru Praha (5. května 1640/65, Praha 4 - Nusle).

Všem zájemcům o vzdělávání bude k dispozici náš stánek s nabídkou portfolia kurzů a seminářů, kde Vám rádi zodpovíme dotazy a poradíme s výběrem školení. Přijďte se k nám podívat a zúčastněte se slosování o zajímavé ceny!

O Summitu Týdne podnikání
Summit Týdne podnikání Vám umožní načerpat nové nápady, aktivně networkingovat a přijít na způsoby, jak zlepšit své obchodní i marketingové dovednosti. Součástí Summitu jsou 3 veletrhy, hlavní konference, networkdrink a řada workshopů. 

Business Fair
Veletrh Business Fair je určený pro prezentaci firem a startupů napříč obory. Business Fair proběhne v prostorách foyer Kongresového centra Praha a představí se zde přes 50 startupů a firem.

Art Meets Business
Veletrh Art Meets Business, který se v České republice představí již podruhé, propojuje svět umění a designu se světem byznysu.

Konference
Konference From Survivors to Winners představí čtyři řečníky, kteří se s vámi podělí o svůj příběh a předají zkušenosti z dob, kdy sami začínali.

Workshopy
Přes dvacet workshopů zaměřených na rostoucí firmy a statupy, které povedou ty nejzajímavější osobnosti české i zahraniční startup a byznys scény.

Neváhejte a navštivte náš stánek!
Těšíme se na Vás!

» Více informací o Summitu Týdne podnikání

summit_tydne_podnikani-(1).PNG
Aktualizováno: 23.02.2016
Publikováno: 06.11.2015