Gopas Telepresence Training (GTT)


Setkali jste se při výběru vámi preferovaného termínu konání kurzu se zkratkou GTT a nevíte, co si pod ní představit? Podívejte se na krátkou videoukázku, která vám tuto zcela novou formu výuky přiblíží.


VIDEO | Ukázka ze školení formou Gopas Telepresence Training (GTT)O GTT

Gopas Telepresence Training (GTT) je systém výuky, který byl vyvinut na základě mnohaletých zkušeností našich lektorů ve spolupráci s předními dodavateli teleprezenční techniky.

Školení probíhá ve speciálně upravených učebnách na všech pobočkách Počítačové školy Gopas (Praha, Brno, Bratislava). V jedné z nich je přítomen lektor, několik účastníků a kurz zde probíhá standardním způsobem. Ostatní posluchači absolvují kurz ve vzdálených učebnách, které jsou propojeny videokonferenční technologií Cisco s oboustranným přenosem videa a zvuku ve vysoké kvalitě.

Výsledkem je výuka, která se svoji interaktivitou a kvalitou neliší od výuky klasické. Studenti ve všech učebnách mají k dispozici služby na shodné úrovni (předinstalované počítače, příručky, klientský servis, občerstvení, technickou podporu).

Výhody GTT

interaktivní a moderní způsob výuky
integrace digitálních technologií do výuky
aktivní interakce a komunikace mezi účastníky kurzu a lektorem
úspora nákladů pro účastníky, kteří mohou absolvovat kurz v nejbližší pobočce Počítačové školy Gopas
Aktualizováno: 22.09.2016
Publikováno: 27.07.2016