GOPAS partnerem konference QuBit

Počítačová škola GOPAS se stala Supporting partnerem mezinárodní konference QuBit, zaměřené na kybernetickou bezpečnost. Již 3. ročník této konference bude probíhat ve dnech 12. - 14. dubna 2016 v Praze v hotelu Grandior. 


Tento rok se očekává účast 130 delegátů z Evropy a USA, kteří budou diskutovat o aktuálních tématech týkajících se kybernetické bezpečnosti - Cyber Attacks, Cyber Defense, Data Breach Resilience.

QuBit_logo-(2).pngQuBit bude hostit významné řečníky z celého světa, jako jsou např. Stuart Hyde (ředitel Stuart Hyde Associates), který se bude věnovat digitálnímu zločinu. Philipp Schauman (rakouský expert ve finanční bezpečnosti) představí problematiku velkých dat a Peter Allor z IBM se bude věnovat problematice jak ochránit společnost před současnou kybernetickou válkou. Účastníci se však mohou těšit na dalších 30 vynikajících speakerů a jejich zajímavá témata. 

Program
První den bude probíhat školení
, na kterém účastníci získají nové praktické zkušenosti a pokročilé znalosti s využitím Linuxových nástrojů pro potřeby forenzní analýzy. Samotná konference potrvá dva dny a je rozdělená do dvou paralelních bloků: Management track a Cyber track. Účastník bude mít možnost výběru tématu a řečníka podle osobní preference a nebo podle oblasti, ve které profesionálně působí.

Zájem o daná témata v minulosti přilákal pozornost nejen odborníků v IT, ale i z oblasti práva, psychologie, finančnictví a dalších. Dveře konference jsou otevřené i pro vládní experty, risk managery, profesory a studenty. Studenti VŠ získají koncem února možnost se zapojit do soutěže o vstupenku na konferenci a ukázat na ní svoje schopnosti při rozlušťování kódu. Přečist originální tiskovou zprávu

SOUTĚŽ O VSTUP NA KONFERENCI
Odpovězte správně na soutěžní otázky v Crack the Code soutěži a vyhrajte volný vstup nebo některou ze slev (50%, 30%, 20%) na vstupném. Soutěž startuje 2.3. a končí 7.3.2016. Více informací na Crack the Code Contest.


Více informací o konferenci »

Banner_qubit_gopas-(1).jpg
Aktualizováno: 01.03.2016
Publikováno: 22.02.2016