Získejte 10% slevu na konferenci HR Know How 2016

Počítačová škola Gopas se stala partnerem konference HR Know How 2016 na téma Vzpomínky na budoucnost aneb HR ve světě změn, která se bude konat 19. 5. 2016 v České národní bance v Praze. Navštivte na konferenci stánek GOPAS a soutěžte o zajímavé ceny!


V současné době mnoho společností řeší nábor zaměstnanců a hledání talentů. Co bude hýbat personalistikou za pár let? 10 nejhledanějších pozic na trhu před deseti lety ještě neexistovalo. Zárukou úspěchu je schopnost předvídání a adaptace, díky které může HR významně pomoci byznysu.

Konference Vám představí mnoho očekávaných trendů na trhu od exkluzivních odborníků. Zároveň zástupci ze společností ukáží nejlepší praxe v náboru, odměňování, firemní kultuře a udržování si talentů.

Těšit se tak můžete např. na Stanislava Komárka (filosof, biolog a spisovatel), Veru Budway-Strobach (Chief Diversity Officer z Erste Group robotizace), Bohdana Wojnara (člen představenstva za oblast řízení lidských zdrojů ze společnosti Škoda Auto), Biljanu Weber (generální ředitelka Microsoft Czech Republic) či Petra Šmída (soukromý investor, kdysi generální ředitel GE Capital Bank a Alfa Bank).

Zaregistrujte se včas, pro prvních 50 je připravena kniha jednoho z keynote speakerů.

AKCE! Absolventi jakéhokoliv kurzu v Počítačové škole Gopas v roce 2015 mají nárok na 10% slevu ze vstupného. Slevu uplatněte při registraci na konferenci HR Know How vyplněním „GOPAS-SLEVA“ do poznámky.

PMF_budoucnost_gopas_468x60.gif
Aktualizováno: 23.03.2016
Publikováno: 10.03.2016