GLAB007 - Hackni si Windows podnikovou síť!

Ve spolupráci s IT Security expertem a produktovým manažerem kurzů Windows bezpečnosti, Ondřejem Ševečkem, jsme připravili novou Smělou výzvu! Na 2denním praktickém cvičení Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! se od Ondřeje dozvíte, jak se pomocí účtu obyčejného uživatele postupně vypracovat na vládce celé podnikové sítě postavené na Microsoft technologiích.

O kurzu

Capture the Flag - Hackni si Windows podnikovou síť! [GLAB007] je školení plné adrenalinu. Krok za krokem budete bojovat o jednotlivé vlajky ve formě účtů, hesel nebo utajovaných informací skrytých na chráněných serverech, nebo v e-mailových schránkách.

"Na konci zažijete jedinečný pocit, že jste to dokázali a pochopíte, jak se máte chovat, aby se to nestalo ve vaší vlastní síti," říká o kurzu Ondřej Ševeček.

Vyzkoušíte si samostatně řešit problémy, o kterých se na kurzech pouze mluví
Nebojte se, že bychom vás v tom nechali samotného, lektor vám vždy pomůže, když budete potřebovat
Užijete si napětí, adrenalin a práci pod časovým presem, můžete si zasoutěžit s kolegy
Dokážete si, že na to máte a že to umíte
Ukážete svoje schopnosti i svému okolí, protože po absolvování dostanete prestižní certifikát, který to jasně dokazuje
Dozvíte se, co ještě neznáte a kde máte mezery pro další studium, lektor vám krátce zdůvodní neúspěchy, případně po skončení prodiskutujete detaily
GLAB můžete díky standardní "garanci vědomostí" navštívit dvakrát, bez ohledu na to, jak úspěšní budete.
Zjistit více

600x313-N-2.png

Předchozí kurzy

Windows Server 2016/2012 - správa bezpečnosti [GOC175]
Windows Server 2016/2012 - Enterprise PKI Deployment [GOC173]
Windows Server 2016/2012 - Kerberos and Authentication Troubleshooting [GOC172]

Mohlo by vás zajímat

Praktická kryptografie pro správce i vývojáře
3denní kurz Praktická kryptografie pro správce i vývojáře [GOC161] vás praktickou cestou seznámí s principy a vlastnostmi aktuálně používaných šifrovacích a hash algoritmů, jako je AES, RSA, SHA256, SHA1, ECDSA, ECDH, RC4 a dalších, stejně jako certifikátů, PKI a protokolů vyšší úrovně jako je TLS/SSL, Kerberos, nebo DPAPI, šifrováním disků (např. BitLocker) a databází, ukládáním šifrovacích klíčů a hesel na webových serverech... Číst dále »
 
Audit bezpečnosti
5denní kurz Windows Server 2016/2012 - audit bezpečnosti podle ČSN/ISO/IEC 27001 a ČSN/ISO/IEC 27002 verze 2013 [GOC169] vás seznámí s obsahem norem ISO/IEC 27001 a ISO/IEC 27002 v jejich druhé revizi z roku 2013. Bezpečnostní doporučení jsou probírána v kontextu a na příkladech bezpečnostních technologií sítí postavených na Windows Server 2016/2012, Windows 8 a starších. Zjistit více »
 
Certified Ethical Hacker v10
Certified Ethical Hacker v10 [CEHv10] je nejnovější verze celosvětově nejoblíbenějšího a nejprestižnějšího kurzu firmy EC-Council. Studenti se v rámci kurzu seznámí se strategiemi, technikami a nástroji, které se běžně používají v aktuálním hackingu a při penetračním testování. Zjistit více »
Publikováno: 24.09.2018