E-book ZDARMA | Red Hat OpenStack

Vzhledem ke stále vzrůstající konkurenci napříč všemi odvětvými, čelí společnosti (obzvláště IT) rychlým změnám v trendech a požadavcích jejich zákazníků. Schopnost reagovat na rychle měnící se požadavky zákazníků je proto zcela zásadním aspektem úspěchu firmy.


Prostředí Cloud OpenStack může poskytnout agilitu a rychlost. Ne však všechny OpenStack distribuce mohou splnit i další požadavky na nasazení, výkonnost, škálovatelnost a zabezpečení. 
 
Red Hat® OpenStack® toto však poskytnout dokáže. Jako autorizované školicí středisko společnosti Red Hat doporučujeme stáhnout e-book, ve které se dozvíte, jak využít platformy Red Hat OpenStack na maximum za pomoci jejích špičkových doplňků, funkcí a případů použití.

banner-red-hat-ebook-openstack-(1).png

Proč zvolit školení a certifikace Red Hat?

Školení a certifikace Red Hat jsou dlouhodobě považována za jednoznačně nejlepší a nejpřínosnější pro praxi v celé oblasti Linuxu, jejich kvalitu opakovaně potvrdily mnohé nezávislé studie a žebříčky (např. www.unixreview.com a www.certcities.com).

Naše kurzy Red Hat Enterprise Linux zahrnují oblasti:

Red-Hat-logo-white.png
 
Cloud
computing
a virtualizace
Zobrazit kurzy
Red-Hat-logo-white-(1).png

Administrace operačního systému
(RHCSA)
Zobrazit kurzy
Red-Hat-logo-white-(3).png
 
Pokročilá administrace
(RHCE)
Zobrazit kurzy
Red-Hat-logo-white-(2).png

RHEL pro systémové architekty (RHCA)

Zobrazit kurzy

Mohlo by vás zajímat

Rozšíření nabídky kurzů Red Hat
Naše nabídka kurzů Red Hat Enterprise Linux se i nadále rozrůstá. Nově v nabídce přibyla školení zaměřující se na programování v Java EE a kontejnerizaci aplikací. Jako další novinku bychom také rádi zmínili kurz Containers, Kubernetes, and Red Hat OpenShit Administration I - combo (DO180 + DO280), jenž celkově zahrnuje kontejenrizaci, Kubernetes a Red Hat OpenShift. Zjistit více »
 
JavaDays 2018
JavaDays 2018 je česká konference s nejvýznamnějšími českými a slovenskými osobnostmi Javy. Konference je určena Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související technologie zajímají. Těšit se můžete na nejznámější odborníky a experty na Javu přičemž přednášky budou probíhat v českém či slovenském jazyce. Letošní ročník se uskuteční v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Zjistit více »

javadays-2018-pocitacova-skola-gopas.png
Aktualizováno: 13.04.2018
Publikováno: 12.04.2018