Získali jsme ocenění za vysokou úroveň našich školení

Již 3. rok za sebou se nám podařilo obhájit a získat prestižní mezinárodní ocenění Circle of Excellence ATC a Circle of Excellence Instructor! Ocenění uděluje organizace EC-Council těm nejkvalitnějším školicím střediskům, které dosahují vysoké úrovně předávaných informací při školení EC-Council kurzů.

Kromě ocenění Circle of Excellence ATC jsme zároveň pyšní na našeho odborného lektora kurzů IT Security/Hacking a patrona konference HackerFest 2016, Williama Ischanoeho, který získal ocenění Circle of Excellence Instructor a my mu tímto gratulujeme!

Pocitacova_skola_GOPAS_Circle_of_Excellence_ATC_2016.pngOcenění uděluje organizace EC-Council (International Council of E-Commerce Consultants), světová autorita v certifikaci a vzdělávání odborníků na IT bezpečnost a etický hacking. EC-Council vlastní a vyvýjí kurzy a bezpečnostní certifikace, jako světově nejznámější Certified Ethical Hacker (CEH), Computer Hacking Forensics Investigator (CHFI), EC-Council Certified Security Analyst (ECSA) a další.

Circle of Excellence ATC získává vždy pouze 5 akreditovaných školicích středisek v každém regionu na světě. Vítězové jsou pečlivě vybíráni z více než 450 školicích center v 70 zemích světa a musí splňovat přísná kritéria stanovená organizací EC-Council.

Oceněné školicí středisko je symbolem kvality a vysoké úrovně předávaných informací při školení EC-Council kurzů.

Svými aktivitami v rámci vzdělávání v oblasti IT bezpečnosti a etického hackingu je Počítačová škola GOPAS proaktivním hráčem, inovátorem a prestižním poskytovatelem školení EC-Council.

Od společnosti EC-Council nabízíme tyto kurzy IT Security:
» Certified Security Computer User [CSCU] 
» Certified Ethical Hacker v9 [CEHv9]
» EC-Council Network Security Administrator [ENSA]
» EC-Council Certified Security Analyst [ECSA]
» Computer Hacking Forensic Investigator [CHFI]
» EC-Council Encryption Specialist [ECES]

Mohlo by vás zajímat
Hackerfest 2016 | 4. ročník bezpečnostní konference HackerFest 2016 se blíží! Konference přináší přehled o nejnebezpečnějších praktikách hackingu dnešní doby. Akce i letos včetně interaktivního workshopu. Více o konferenci »

Security Day | Mezinárodně uznávaná bezpečnostní expertka Paula Januszkiewicz využije návštěvy konference HackerFest 2016 a přinese do České republiky exkluzivní jednodenní seminář System Forensics and Incident Handling! Zjistit více »

Circle_of_Excellence_Pocitacova_skola_GOPAS_web.jpg
Výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS Jan Dvořák (vpravo) spolu se zakladatelem a prezidentem organizace EC-Council Jayem Bavisiem.
Aktualizováno: 15.09.2016
Publikováno: 25.08.2016