Domain Specific Languages with pleasure

Napadlo vás někdy, jaké to je navrhnout si vlastní programovací jazyk? Chtěli byste poznat jak IDEčka rozumí kódu, analyzují ho a provádějí refaktorování? Rádi byste slyšeli něco o abstraktních syntaktických stromech, meta-modelech, typových pravidlech a generátorech kódu? Přijďte na konferenci JavaDays 2016, na které se toho dozvíte ze světa Javy a souvisejících technologií ještě více!

vaclav-pech-javadays-2016-pocitacova-skola-gopas.pngNa přednášce Domain Specific Languages with pleasure, vám Václav Pech vysvětlí základní principy návrhu doménově-specifických jazyků a ilustruje je pomocí JetBrains MPS - opensourcového jazykového workbenche zaměřeného na snadnou tvorbu DSL.

Na co dalšího se můžete těšit?

Ask the Expert sekce
Pobavit se se speakery o tom, co Vás v souvislosti s Javou nejvíce zajímá, budete mít příležitost i soukromě! A to díky stánku Ask the Expert, na kterém po skončení přednášky speakera vždy najdete.

Soutěže, partnerské stánky a wellness
V průběhu konference na Vás čeká také řada soutěží a stánky společností JetBrains, Averia, Commerz Systems a dalších. Mysl i tělo po přednáškách budete mít možnost zrelaxovat ve fitness a wellness centru BBC, které se nachází jen pár metrů od přednáškoých sálů!

Vstup ZDARMA
V případě, že si na období od 1. 1. do 30. 6. 2017 objednáte některý z vybraných kurzů Java, který v daném období u nás rovněž absolvujete, vrátíme Vám zpět vstupné na JavaDays 2016 v plné výši! Více o akci »


 
GOLD PARTNER
logo_JetBrains_SMALL.png
 
GENERÁLNÍ PARTNER
Commerzsystems_partner_konference_JavaDays_Pocitacova_skola_GOPAS.png

HLAVNÍ PARTNER

ORACLE-JAVADAYS-PARTNER-POCITACOVA-SKOLA-GOPAS.png

EXKLUZIVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
 ict_security_exkluzivni_medialni_partner_hackerfest_2016_gopas-(1).jpg  ict_network_news_exkluzivni_medialni_partner_hackerfest_2016_gopas-(1).jpg
MEDIÁLNÍ PARTNER
chip2_javadays-2016-(1).png    edumenu2_javadays-2016-(1).png    idg2_javadays-2016-(1).png  
TECHNICKÝ PARTNER
av-media-logo-(1).jpg ha-vel-logo-partner-javadays.png
 
Vybrané kurzy Java

javadays_zdarma_banner_pocitacova_skola_gopas.png
Aktualizováno: 10.11.2016
Publikováno: 14.10.2016