DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z toho důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje něco jiného. V některých firmách přejmenovali pozice, jinde celá oddělení, ale málo kde to chápou jako určitý přístup k tomu, jak podporovat obchodní část firmy.
 
Jestliže se chcete dozvědět o DevOps více a naplno využít jeho potenciálu, neměli byste si nechat ujít naše nové kurzy DevOps Introduction [DEVOPSI], DevOps Fundamentals [DEVOPSF], DevOps Practitioner [DEVOPSP].

DevOps Introduction [DEVOPSI]
DevOps znamená propojení světa sw vývojářů a administrátorů již implementovaných systémů. Odstraněním bariér mezi těmito dvěma světy dochází ke zrychlení implementace nových funkcí informačních systémů, ke snižování rizika a zvyšování kvality. Tím IT organizace přináší vyšší přidanou hodnotu podporované organizace a ta přestává být pouhou "nákladovou položkou". V tomto kurzu se dozvíte jak začít a o čem to celé je. Jak přistoupit k integraci, jaké podmínky je potřeba splnit a jaké prostředí vytvořit.
Zjistit více

DevOps Fundamentals [DEVOPSF]
Kurz DevOps Fundamentals je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělání potřebné pro porozumění terminologie DevOps a pochopení jejích zásad a postupů. S pomocí klíčových konceptů a terminologie DevOps, případových studií v reálném životě, příkladů a interaktivních skupinových diskusí a rozsáhlých cvičení v každém modulu získáte základní pochopení DevOps. V ceně kurzu je autorizovaná zkouška DASA - DevOps Fundamentals.
Zjistit více

DevOps Practitioner [DEVOPSP]
Kurz DASA DevOps Practitioner připravuje kandidáty na kvalifikaci Practitioner. Je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělání potřebné pro uvedení DevOps do praxe. Pomocí teorie DevOps, pragmatických příkladů a cvičení a interaktivních skupinových diskusí vám tento kurz pomůže pochopit, jak aplikovat potřebné dovednosti na praxi DevOps. V ceně kurzu je autorizovaná zkouška DASA - DevOps Practitioner.
Zjistit více

Mohlo by vás zajímat

TechEd-DevCon 2018
Tématice DevOps se budeme věnovat také na IT konferenci TechEd-DevCon 2018, která proběhne 14. - 17. 5. 2018. Na přednášce DevOps - Ajťak budoucnosti neboli kompetenční model DASA vám Martin Vitouš ukáže poždavky na ajťáky v blízké budoucnosti s ohledem na plnění potřeb businessu. Zároveň vám představí kompetenční model DASA jako součást DevOps, který obsahuje 8 tvrdých a 4 měkké oblasti a navíc nabízí něco jako online assessment, aby si každý mohl naplánovat, jak se chce rozvíjet.
Více o konferenci »

Procesy a leadership
Ve spolupráci s projektovým manažerem osobního, projektového a procesního řízení, Martinem Vitoušem, jsme přichystali pro všechny zájemce o efektivní řízení všech IT projektů seriál odborných snídaní. Zjistit více »

0542_2018_GOPAS_CZ---Bannery_Snidane_s_Vitousem_970x250_01-(1).jpg
Aktualizováno: 19.04.2018
Publikováno: 05.04.2018