DevOps - Ajťák budoucnosti

Mnoho firem v České republice o DevOps mluví a nějakým způsobem se snaží zjistit, o čem to celé je. Problém je, že DevOps není jednoznačně popsaná metoda jako třeba ITIL, ale spíše filozofie. Z toho důvodu si každá firma pod tímto výrazem představuje něco jiného. V některých firmách přejmenovali pozice, jinde celá oddělení, ale málo kde to chápou jako určitý přístup k tomu, jak podporovat obchodní část firmy.
 
Jestliže se chcete dozvědět o DevOps více a naplno využít jeho potenciálu, neměli byste si nechat ujít naše nové kurzy DevOps Introduction [DEVOPSI], DevOps Fundamentals [DEVOPSF], DevOps Practitioner [DEVOPSP].

DevOps Introduction [DEVOPSI]
DevOps znamená propojení světa sw vývojářů a administrátorů již implementovaných systémů. Odstraněním bariér mezi těmito dvěma světy dochází ke zrychlení implementace nových funkcí informačních systémů, ke snižování rizika a zvyšování kvality. Tím IT organizace přináší vyšší přidanou hodnotu podporované organizace a ta přestává být pouhou "nákladovou položkou". V tomto kurzu se dozvíte jak začít a o čem to celé je. Jak přistoupit k integraci, jaké podmínky je potřeba splnit a jaké prostředí vytvořit.
Zjistit více

DevOps Fundamentals [DEVOPSF]
Kurz DevOps Fundamentals je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělání potřebné pro porozumění terminologie DevOps a pochopení jejích zásad a postupů. S pomocí klíčových konceptů a terminologie DevOps, případových studií v reálném životě, příkladů a interaktivních skupinových diskusí a rozsáhlých cvičení v každém modulu získáte základní pochopení DevOps. V ceně kurzu je autorizovaná zkouška DASA - DevOps Fundamentals.
Zjistit více

DevOps Practitioner [DEVOPSP]
Kurz DASA DevOps Practitioner připravuje kandidáty na kvalifikaci Practitioner. Je navržen tak, aby poskytoval základní vzdělání potřebné pro uvedení DevOps do praxe. Pomocí teorie DevOps, pragmatických příkladů a cvičení a interaktivních skupinových diskusí vám tento kurz pomůže pochopit, jak aplikovat potřebné dovednosti na praxi DevOps. V ceně kurzu je autorizovaná zkouška DASA - DevOps Practitioner.
Zjistit více

banner-kurzy-devops-martin-vitous.png


Mohlo by vás zajímat

JavaDays 2018
Zveme Vás na největší Java konferenci v dějinách ČR, JavaDays 2018! 2denní konference určená Java vývojářům, programátorům a všem, co se o Javu a související IT technologie zajímají proběhne 12. - 13. listopadu 2018 v prostorách nejmodernějšího multikina Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Více o konferenci »

Jsem Leader?
Pohledů na to, kdo je leader, existuje mnoho. V tomto případě hledat přesnou definici asi ani nemá smysl. Nicméně je možné si dát dohromady charakteristické znaky. A jsme opět u čtyř problémových oblastí podle Stephena R. Coveyho (autora knihy Sedm návyků skutečně efektivních lidí). Číst dále »

0542_2018_GOPAS_CZ---Bannery_Snidane_s_Vitousem_970x250_013.jpg
Aktualizováno: 17.08.2018
Publikováno: 05.04.2018