Děkujeme všem za účast na TechEd-DevCon 2018!

16. ročník konference TechEd-DevCon je úspěšné za námi a i letos to stálo za to! Děkujeme všem účastníkům, partnerům a přednášejícím, kteří se na největší IT události v České republice podíleli a těšíme se na vás 13. - 16. 5. 2019 na dalším ročníku TechEd-DevConu! www.TechEd.cz
 

Prezentace z přednášek

Všechny prezentace z více než 70 přednášek, které měli účastníci možnost navštívit obdrží do cca 14 dnů na e-mail uvedený při registraci na konferenci. V případě, že byste do 14 dnů neobdrželi e-mail s heslem k jednotlivým přednáškám, kontaktujte nás na konference@gopas.cz.
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Chcete být i nadále včas informováni o chystaných akcích, nových kurzech a soutěžích? Dejte nám, prosím, svůj souhlas na adrese gdpr.gopas.cz.

 
Kompletní fotoreport naleznete také ZDE

Získejte VSTUPNÉ ZPĚT!

V případě, že si na období od 1. 6. do 31. 10. 2018 objednáe libovolný oficiální kurz Microsoft (MOC) o délce 5 dnů (včetně příručky), který v daném období v Počítačové škole Gopas rovněž absolvujete, vrátíme vám zpět vstupné na TechEd-DevCon 2018 v plné výši!
 
Podmínka:
Do akce se nezapočítávají partnerské, letní ani žádné další slevy. Částka 8 490 Kč bez DPH bude odečtena formou slevy od plné ceny vybraného kurzu. Kurzu se musí zúčastnit stejná osoba, která byla přihlášena na konferenci TechEd-DevCon 2018, sleva je tedy nepřenosná.

DEKUJEME-VSEM-ZA-UCAST.png

Partneři konference

 
Platinum partner

Microsoft     DAQUAS
 
 
Generální partner

ATOM  KPCS


Odborný partner

EPAM     NOTINO


Hlavní partner


Red Hat

Partner

DIXONS

Technický partner
AVMEDIA     ha-vel 
Geek partner

WUG
 
Exkluzivní mediální partner

ICTnetworknews     Averia

Mediální partner

COMPUTERWORLDfromIDG-s.png          Edumenu     

GDPR.CZ     tesena     ZIVE


Mohlo by vás zajímat

michal_altair_valasek_150x170.jpg.NET Core Summit
Ve spolupráci s Michalem Altairem Valáškem pro vás připravujeme .NET Core Summit. Jak již z názvu vyplývá, tato jednodenní akce se bude točit kolem platformy .NET, nové .NET Core a budoucnosti webových aplikací na Windows. Zjistit více »
Publikováno: 21.05.2018