Datacentrum Coolhousing se stalo partnerem HackerFest 2016

Český poskytovatel hostingových služeb Coolhousing se stal již po druhé partnerem jedné z největších konferencí v ČR věnované IT bezpečnosti HackerFest 2016. Partnerství není čistě náhodné, jelikož společnost si uvědomuje nejen z vlastní zkušenosti, ale i od svých zákazníků, že bezpečnost v oblasti internetu je klíčovým aspektem jak pro svobodu informací, služeb, tak podnikání na celém světě.

Coolhousing je členem projektu Fenix, který označuje důvěryhodnost poskytovatele. Bezpečná síť Fenix zajišťuje dostupnost internetových služeb, pokud dojde k DoS útoku na infrastrukturu "českého" internetu. K tomu má datacentrum k dispozici vlastní scrubbing centrum, které přináší zajištění trvalé ochrany proti útokům, proaktivní monitoring, potlačování různých druhů útoků a v neposlední řadě vytváří bezpečnostní perimetr, který snižuje riziko DDoS útoků na Coolhousingové serverovny.

1-rack-server-HP-Proliant-DL20-Gen9-(1).jpg
2-tower-server-Super-Micro-E3-1230V5.jpg

Společnost, která působí na českém internetovém trhu od roku 2003, si pro všechny účastníky HackerFestu 2016 připravila několik praktických dárků, dále slevový voucher s celoroční Anti-DDoS ochranou zdarma a speciální akční nabídku nejnovějších dedikovaných serverů s procesory Skylake pro platformu Intel Xeon E3 a procesory Broadwell pro platformu Intel Xeon E5, operační pamětí DD4 a SSD disky.

Datové centrum Coolhousing poskytuje profesionální a zálohované služby v oblasti server housingu a dedikovaných serverů. Klade důraz především na dostupnost a spolehlivost nabízených služeb, bezpečnost uložených dat, stejně jako na rychlost a stabilitu připojení. Zajišťuje také podporu klientům a přístup k zákaznickým serverům včetně inteligentních zásuvkových systémů, díky kterým má klient přesný přehled o příkonu svého serveru v režimu 24/7 po celý rok. Staňte se součástí jedinečného datacentra a Váš server bude bždy cool!

Kontakt
coolhousing_logo_new-01-(1).png
Coolhousing s.r.o.
Vinohradská 190, 130 00 Praha 3
Web: www.coolhosuing.net
E-mail: obchod@coolhosuing.net
Tel.: 777 310 000


Staňte se partnerem
Chcete se i vy aktivně podílet na realizaci konference HackerFest 2016? Využijte některé z nabízených možností partnerství a spojte se s námi ještě dnes.

hackerfest_2016_pocitacova_skola_gopas_banner-R.png
Publikováno: 14.09.2016