Data Science v MS SQL Serveru a MS Azure


Data Science je nový trend ve zpracování dat, který vznikl jako reakce na rostoucí množství dat, které máme k dispozici a doposud jsme je aktivně nevyužívali, přesto, že tato data mohou ukrývat velice cenné informace, které je nutné získat vhodnou analýzou.

Na zbrusu novém kurzu Úvod do Data Science a strojového učení v Microsoft SQL Serveru a Microsoft Azure [GOC670] se seznámíte s problematikou Data Science, ujasníte si, co tento termín znamená a dozvíte se, jakým způsobem můžete přístupy do Data Science využít i vy ve svých organizacích, třeba pro predikci chování zákazníků nebo predikci životnosti strojů ve výrobě.

Na kurzu se dále naučíte identifikovat zdroje dat pro vaše analýzy, seznámíte se s hlavními rodinami algoritmů, které se používají pro prediktivní analýzu dat a dozvíte se, kdy je vhodné použít který přístup.

V průběhu školení si budete zkoušet praktické experimenty nad daty s využitím služby Azure Machine Learning a dozvíte se, jak svá řešení provozovat na vlastním SQL Serveru bez nutnosti využívat cloud s pomocí SQL Server Machine Learning Services.

Nadcházející termíny
15. 4. 2019  GOPAS Praha_GTT (info o GTT)
15. 4. 2019  GOPAS Brno_GTT (info o GTT)

Aktualizováno: 25.02.2019
Publikováno: 17.07.2017